Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megis mit kene hogy tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakihazivalaki kérdése:

Megis mit kene hogy tegyek?

Figyelt kérdés
Szakitottam a barátnőmmel decemberben, először jo ötlet volt, de mostmar iszonyatosan banom. Nagyon sokat veszekedtunk a vége fele, mindenért leszolt es ugy ereztem hogy vége kell hogy legyen de o nagyon nem akart elengedni(nem tudom most mi lehet vele) majdnem fel evig jártunk. Pár napra ra lett is uj kapcsolatom es szeretem a lányt de nem érzem azt mint az exemnel es nem egy szinten vagyunk, ráadásul joval fiatalabb. Egyik nap osszetalalkoztam az exemmel. Ra kellett jönnöm hogy hianyzik es szeretem, o a pontos ideállom, egyszerűen tökéletes. Mit tegyek?

2021. jan. 24. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Semmit, elbas*ztad
2021. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Beszééééééééééélsz vele, mit tudnál tenni
2021. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes mondja, a mostani kapcsolatodon gondolkozz, ha nem jó, vess ennek is véget. Az exedet pedig felejtsd el, az a hajó már elment.
2021. jan. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Először azt döntsd el mi legyen a mostani pároddal. De szerintem, ha tényleg úgy érzed hogy ő az igazi, szerezd vissza. Ne legyél olyannal aki nem tudja neked megadni azt amire szükséged van.Sok szerencsét!!
2021. jan. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!