Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 1. A lányok vagy a fiúk...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1. A lányok vagy a fiúk kezdeményeznek álltalában? 2. Járnátoka az osztálytársatokkal??

Figyelt kérdés

2021. jan. 30. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
93%

1. Aki épp jobban vonzódik a másikhoz, vagy bátrabb. Általában azt várják el, hogy a fiú kezdeményezzen, de nem kell mindig így lennie. :D Az osztályomban volt már, hogy a fiú kezdeményezett a lánynak, de olyan is, hogy a lány kezdeményezett a fiúnak.


2. Én személy szerint nem. Osztályomon belül volt már vagy 4-5 kapcsolat mások között és nem tartott sokáig. Szerencsére a közösségnek hála nem alakult ki harag, meg klikkesedés viszont elég gáz, hogy rajtatok kívül még 30 valahány fő pontról pontra tud mindent mi volt stb.

(Rosszabbik esetben pedig még az osztály is ketté szakadhat egy pár miatt, ki kinek ad igazat esetleg egy csúnyább szakítás után.)


17/l

2021. jan. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Egyetértek az első válaszolóval.

Annyival egészíteném ki, hogy én azért SEM jönnék össze osztálytárssal, mert szakítás után el akarom feledni az illetőt (és soha többet nem látni), nem pedig egész nap az arcát nézni.

2021. jan. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Amelyik jobban ki van éhezve általában az kezdeményez.
2021. jan. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%
Én járnék osztálytárssal. Nem csak az iskolában találkoznánk, mért tudna mindenről az osztály?
2021. jan. 31. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

15 éves koromban egy másik osztálybeli lány az osztályomba járó barátnőjével küldött egy levélkét nekem. Sajnos nem jöttem vele össze, mert egyrészt gyáva voltam, másrészt egy osztálytársnőmbe voltam (reménytelenül) szerelmes, harmadrészt nem volt addig még párkapcsolatom és tapasztalatom sem és nem lettem volna képes úgy járni vele, hogy közben mást szeretek.

Azt hiszem lényegében mindkét kérdésedre válaszoltam. :)

2021. febr. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!