Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélye egy kapcsolatra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélye egy kapcsolatra két olyan félnek ahol az egyik fél már töbször rá unt a másikra szó szerint ?

Figyelt kérdés

Nagyon jól éreztük magunkat. Viszont pár hét hónap múlva mégis rám unt és ugy adta elő hogy nem ő a hibás. Konkrétan büszke voltam arra hogy ennyire fell nézett rám. Szinte csilogott a szeme ha találkoztunk és beszeltünk.Fell nézett rám,nagyon jól kijöttünk. Egy sikeres nyerő páros voltunk. Viszont ez mostanra már elmúlt mindkettőnk részéről.

Szóval itt a lényeg hogy nekem ebből a lányból ez hiányzik.őnbizalomhiányos lettem konkrétan hogy már nem vagyok neki "jó" nincs közös témánk,nem beszélgetünk már se cheten se személyesen mivel neki más érdekesebb.És hogy nem tudom már őt "elvarázsolni" úgy mint férfi a nőt. Tehát ki alakult bennem egy olyan érzés ami nyomaszt nem tudom magamtól elegengedni hónapok óta. Nem tudom őt elképzelni hogy mással van hogy mással lessz olyannyira boldog mint velem ha nem jobban is. Hogy mással van együtt intim téren is.

Féltékeny vagyok es nem tudok ebbe bele nyugodni. Pedig mar nem szeretem hiszen voltak idők hogy átvert megbántott és ki is használt csak szerelmes vagyok és nagyon tetszik nekem és nem akkarom hogy mással legyen.

Szóval lelkileg is megemésztet a dolog . Hogyan lépjek tovább ezen ha másik kapcsolat szóba se jöhet ez az egy lány miatt ??? Egyébként tudni kell róllam hogy nagyon ragaszkodó kötödékeny tipus vagyok.

Környezett változás szóba se jöhet. És a lánynak én voltam az első nagy szerelme.viszont nekem se azóta más kapcsolatom.



2021. jan. 30. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem tőle lettél önbizalomhiányos, hanem alapból az voltál, ez a lány pedig eltudta hitetni veled, hogy érsz valamit. Miután megszűnt a feléd mutatott bálványozás, elkezdted egyre rosszabbul érezni magad és fokozatosan bezuhantál.


A ragaszkodás egy bizonyos fokig oké, de nem mikor már 200x átvertek és hülyének néztek. Ha benne maradsz egy olyan kapcsolatban, ahol nem tisztelnek és tesznek rád, az ostobaság, még ha meg is vannak a pszichés okai.


Neked az hiányzik, hogy megint bálványozzon, elhitesse veled hogy érsz valamit, mert anélkül nem hiszed el. Nem a szerelmet hiányolod, hanem ezt az érzést. Azért "ragaszkodsz" hozzá, mert egyszer már megadta neked, reménykedsz, hogy újra megfogja (és közben nem hiszed, hogy más megtudná).


Ezt kellene bevallani magadnak először, nem szerelmet hazudni, és akkor talán elindulna valami a továbblépés felé. Az önbizalmadat, önképedet kellene helyrehozni kemény munkával, hogy ne attól érezd magad valakinek, hogy egy lány szeme szinte csillogott érted. Hogy egyedül is úgy gondolj magadra, hogy megvannak az értékeid a hibáidtól függetlenül, és büszke vagy arra aki vagy.


Ez a feladat, amihez kérhetsz tanácsot a szüleidtől, barátaidtól, tanáraidtól és akár szakembertől is, nem vagy egyedül.

2021. jan. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha úgy érzed ő az igazi akkor nem adod fel. Mondtad, hogy megemésztett a dolog lelkileg, "Csak meg kell találnod azt az egyet akiért érdemes szenvedni" itt az a kérdés, hogy meddig szenvedsz.
2021. jan. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egy rettentő érzés gyötör.

Egyrészt sokszor meg próbáltuk már és nem ment. De ez az érzéseimből valamiért nem képes elvenni semmit !

Másrészt hogy nem vagyok elég.

Nem tudok be férközni a bizalmába.nem akkar velem lenni és féltem mástól.Nincs már köztünk az a tüz ami volt egykor.Csúnya ilyet le irni is de "irigy" vagyok rá és arra az adott félre hogy az én időm le járt most pedig mással lessz boldog.én pesldig már semmit nem fogok jelenteni. Még ennyire sem!

Egyedül leszek mert igen különc magányos szinte zárkozott vagyok aki nem igen tud kapcsokatott teremteni más lányokkal. Nagyrészt ez az adott személy miatt...

Nincs önbizalmam

Se akkarat erőm

Se kitartásom hosszú távon

Se annyira jó külsőm hiszem lefogytam és az arcom is le öregedett ebbe az egész szituációba.

Ja és képtelen vagyok mi den nap látni és kammunikálni vele.

És azt is tudom hogy ami volt elmult végleg. Éppen ezért szeretnék egy olyan tanácsot ami megváltoztatja az egész életem e téren. És persze boldog tudnék lenni egyedül is akkár!

2021. jan. 30. 21:16
 4/5 A kérdező kommentje:

És a számomra érdekes az lenne hogy mért féltem még mindig ?

És mért kivánom őt mikor konkrétan már nem szeretem?!

2021. jan. 30. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Instagrammon a @Hungarianshelbys oldal sokat tudna segíteni, átalakítja a gondolkodásod és egy alpha-t csinál belőled, de ehhez te is kellesz. Sajnos ez már veszett ügy itt már ezt nem lehet megmenteni de a mentalitásod azt mindenképp, szóval gyorsan nézz rá az oldalra !
2021. jan. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!