Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vannak ilyen fiúk?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen fiúk?

Figyelt kérdés

Szóval a szüzességemet megszeretném tartani a nász éjszakára. De előtte ki szeretném próbálni a csókolózást, szóval vannak olyan fiúk akik meg értik a helyzetemet és meg engednik, hogy csókolózzak velük?


Fontos lenne!

És előre is köszönöm a válaszokat! 💕



2021. febr. 1. 22:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem nagyon vannak, itt meg főleg nem xD
2021. febr. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van rengeteg
2021. febr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel kell egyetértsek! Ennek ellenére vannak, manapság ez már dolog már nem olyan mint régen volt. Ott ez számított normálisnak. Most pedig már nem. Nem mondom, hogy lehetetlen, de nem lesz egyszerű ilyen fiút találni.
2021. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem azt kérdezte, hogy vannak-e olyan fiúk akik képesek nászútig kivárni a szexet, hanem, hogy van-e olyan srác akivel elmehet egy órára kipróbálni hogy kell csókolózni. Tekintve, hogy a fiúk jelentős része szereti a nőkkel való bármilyen testi viszonyt, nem értem miért ne lenne olyan srác aki nyitott egy lánnyal való csókolózásra. 18/f
2021. febr. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Vannak, de nagyon kevesen!

Nagyon meg kell szeretnie téged/elég mélyen vallásosnak kell lennie, hogy ezt elfogadja.

Hozzáteszem, ha életem szerelme azt mondaná, hogy csak a nászéjszakán lehetünk egymáséi engem egyáltalán nem zavarna. Sőt mégvonzóbbá válna, hogy nem adja nekem oda magát könnyen.

De ez az én véleményem. Tudom, hogy a többség bolondnak nézne ezzel...

Szerintem ritka kincs az olyan lány, aki még így gondolkodik, mint Te.

Kívánom Neked, hogy megtaláld azt a fiút! :D


23/f

2021. febr. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna ha nem lenne szex jóideig. Smárolni meg szeretek 🤷‍♀️
2021. febr. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6%
Ha meg összejönnék egy ilyen csajjal és mást dugnék akkor neki állna feljebb.
2021. febr. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont az ilyen mentalitás miatt ( mint az utolsó válaszoló) nehéz manapság ilyen fiút találni. Ezzel nem őt akarom minősíteni vagy egyebek, mert a saját párom is ilyen lenne... és tényleg manapság az összes fiú. De van is benne igazság mivel, a szex fontos eleme egy jó kapcsolatnak.
2021. febr. 2. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
81%
De miért kell nászéjszakáig várni? Aztán ott jösz rá, hogy a csávó gyorstüzelő, és nem tud kielégíteni rendesen. Szerintem ki kéne tapasztalni ezt is. Mert marha ciki ha azért válsz el mert mikropénisze van a fa*zinak vagy bármi. Persze te döntésed de nem értem.
2021. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ha a szex kimarad a párkapcsolatból akkor olyan mintha csak félig lennének együtt a párok. És most nem azt mondom, hogy első randin mehet is, hanem hogy partnerektől függően egy idő után bekövetkezik és ez egy jó dolog. Szerintem fölösleges is lenne addig várni, (ha már ennyire jó dolog), valamint ez csak újabb problémákat szül. Jómagam türelmesen ki tudnám várni míg a barátnőm felkészül lelkileg az együttlétre, de szerintem ezt egyik fél sem tudja sokáig húzni. Akkor nem lenne meg az igazi vonzódás, nem gondolod?
2021. febr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!