Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit érezhet irántam az említet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érezhet irántam az említett fiú?

Figyelt kérdés

Van egy fiú,aki még rámírt tavaly februárban és elég hamar belopta magát a szívembe,mint barát. Borzasztóan elragadó személyisége van és összeteszem a két kezem,hogy megismerhettem Őt. Lehet klisésen hangzik, sőt ebben biztos vagyok, de nagyon sokat köszönhetek neki és ezt próbáltam viszonozni is. Bár sokszor veszekedtünk apróságokon,mindig meg tudtuk oldani ezeket a problémákat. Az utóbbi 2-3 hónapban megfigyeltem, hogy lehet többet érzek iránta. Ő állandóan bókol nekem és becézve hív,még a barátai előtt is, és ez nekem nagyon imponál,még ha nem is vallom be neki. Továbbá minden nap videochatelünk, mert kollégisták vagyunk és emiatt messze lakunk egymástól. (Egyébként a kollégiumból ismerjük egymást,mivel koedukált.) Amikor még nem volt online ez az egész,akkor rengeteg időt együtt töltöttünk és bizonytalan vagyok, mert Ő majdhogynem tökéletes,mind külsőleg mind belsőleg és félek, hogy kizárna az életéből, ha fény derülne a valódi érzéseimről.

A lényeg,hogy valamiért nem beszélget lányokkal rajtam kívül és ez kicsit összezavar,főleg hogy úgy védelmez meg viselkedik mintha érezne valamit.

Többször is tett utalásokat arról,hogy tetszem neki,de nem merem komolyan venni,mert félek,nem gondolja komolyan.

Szerintetek mit kéne tennem? Szívesen írok privátban részleteket,ha kell.:)



2021. febr. 7. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A fiúk nagy százaléka, és még a férfiak jelentős része is barátként indít, nem meri felvállalni hogy tetszel neki, inkább tapogatózik és sokáig a közeledben marad. Bókolgat finoman, félreérthető utalásokat tesz, akár viccelődik azzal hogy lehetne több, persze aztán megrémül és nem lép. Mindig figyeli a reakciókat és próbálja a jó arcát mutatni. Ebből van a sok friendzone-os sírás, mert a másik nem látja többnél barátnál.


Na de amit kiakarok hozni ebből, hogy itt is hasonló indítást gondolok, tehát ugyanúgy óvatosan közeledett feléd, mindig felmérte mennyire vagy vevő a dolgokra és hasonlók. Amiket leírtál (csak veled beszél, folyamatosan bókol, védelmez, stb.) is azt jelzi, hogy tetszel neki és valószínűleg az eleje óta így van. Nem úgy tűnik, hogy valaha is csak barátként nézett rád.


Beszélj vele a kapcsolatotokról, kérdezd meg hogy szerinte hogy álltok, ő hogy látja mi van kettőtök között. Gondolt-e már valaha arra, hogy ebből lehet pl. több mint barátság, ilyesmik. Amik benned vannak kérdések, letisztázni vele.


Mivel nem barátként akarsz vele lenni, hanem egyre többet érzel iránta, ezért vagy felhozod ezt neki, vagy szenvedsz mellette, nem tudva hogy mi van. Akkor már jobb ha megtudod, még ha vége is lehet a kapcsolatnak (ezzel akkor is érdemes számolni, ha ennek most kis esélyét látom).

2021. febr. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 terminator9000 ***** válasza:

Ezek szerintem eléggé nagy utalások, talán azé nemlépett me félénk visszahúzódó

Meg ha nincs senkije akkor biztos örülne neki ha irnád neki hogy jobban kedveled mint egy barátot meg talizhatnátok(messze lakik de csak akarni kell, ha meglehet oldani a közlekedést nincs nagy gáz)

2021. febr. 10. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!