Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megèri tovàbb vàrni rà?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megèri tovàbb vàrni rà?

Figyelt kérdés
Van egy sràc. Kb 2 ève minden nap beszèlünk, 2019 utolsó pàr napjàba elmondtam neki hogy mit èrzek. Nagyon fontos nekem, ès nagyon szeretem, de fèl ève van egy baràtnője, akivel tènyleg làtszik hogy szeretik egymàst, ès örülök neki hogy boldog de fàj làttnom hogy màssal van. Szerintetek küzdjek èrte tovàbb vagy felejtsem el?

2021. febr. 7. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem érdemes, csak az idődet pocsékolod.
2021. febr. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
Ne küzdj ne legyél 3. Azokat ribiknek hívjuk :)
2021. febr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Elmondtad neki, hogy mit érzel iránta. Erre ő kicsit később összejött valaki mással, akivel láthatóan boldog és szerelmesek egymásba.

Nem értelek, akkor tulajdonképpen most mire vársz? Vagy miért akarsz harcolni valakiért, aki mást szeret??? Neked hogy esne, ha járnál valakivel, akit egy másik csaj hívogat és a szerelmével üldöz?

Felejtsd el szépen, mert nem akar tőled semmit, és neked is jobb lenne, ha olyasvalakire fordítanád az energiádat, akinél van esélyed.

Ha a reménytelen szerelmeddel nem hagyod békén, egy idő után már csak szánalmat fogsz kiváltani belőle, ahogy másokból is a környezetedben.

Nem megbántani akartalak, csak jó lenne, ha te is átlátnád ezt az egész helyzetet...

2021. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtsd el, biztos találsz valaki mást, csak nézz körül :)
2021. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem oda írni, de sokszor küld magàrol random kèpeket, meg irogat olyanokat hogy hàlás azèrt hogy vagyok, meg ilyenek, amikor talàlkozunk elèg sokszor megszokott ölelni, èn meg teljesen úgy kezelem a dolgokat mintha csak baràtok lennènk, szval nem mutatom neki màr ki hogy mit èrzek, ès lehet azt hiszi hogy tovàbb is lèptem rajta.
2021. febr. 7. 22:39
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Tyű, hát ezek, amiket a kiegészítésben írsz kegyetlen dolgok részéről, ha te már megvallottad neki az érzéseidet. Nagyon kényelmes neki, hogy ott vagy, meg hízelgő neki, hogy oda vagy érte. Nem szimpatikus, hogy visszaél ezzel. Téged meg ezek a gesztusai tartanak melegen. Éretlen, vagy nárcisztikus személyiség, ha utóbbi, akkor menekülj! 48f
2021. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképpen nem érdemes.

Arra gondolj , hogy lesz ,akinek csak te kellesz. Amúgy is van baratnője ,és 2 éve van már ez. Csak magadnak nagyobb fájdalmat okozol. Bocsi ha nyersen fogalmaztam.

2021. febr. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben hagynám őt a fenébe. Semmi nem szól mellette, csupán az, hogy szereted, de az, ha csak az egyik fél érez valamit önmagában kevés egy kapcsolathoz. Van barátnője, csak hülyít téged és ezek szerint a barátnőjéhez se túl hűséges. Valljuk be, hogy egyszerűen jót tesz az egójának néha egy olyan lánnyal beszélgetni, akiről tudja, hogy oda van érte és akivel max. szexet akar. Egyébként egy kicsit is intellingens pasi megérzi, ha egy lány még nem tette túl magát rajta, szóval a srácnak nem lehet túl sok érzelmi intelligenciája. Ez a sztori csak fájdalmat fog neked okozni, de a pasi meg nem ér ennyit. Kell ez neked?
2021. febr. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen fiúkkal nem érdemes foglalkozni, túl kell rajtuk lépni. Jó, nem is az ő hibája (és nem is a tiéd!), egyszerűen nem úgy alakultak a dolgok. Én is ilyen szituban voltam. Lehetett volna két boldog évem, de ehelyett egy olyan fiúért csorgattam a nyálam, akit nagyon félreértettem.
2021. febr. 13. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 terminator9000 ***** válasza:
100%
Értem hogy mitérzel, nagyon sajnálok ami veled történik de kapcsolata van, inkább probálkozz másik fiúnál miután ezt feldolgoztad magadba, kitartás!
2021. febr. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!