Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés

Két éve nem tudok elfelejteni egy fiút. Osztálytársam, tök jóba vagyunk, haverkodtunk aztán egyszer csak egyik pillanatról a másikra bekattant valami és nem tudtam kiverni a fejemből. Tavaly nyáron elmondtam neki mit érzek de akkor volt neki valaki más ezért elutasított és az nem viselt meg. De kiderült hogy az elején tetszettem neki csak akkor nekem volt barátom.

Azt gondoltam hogy így hogy minden nap látom biztos nem fogom tudni elfelejteni de most nem találkozom vele a mostani helyzet miatt és barátom is lett azóta. És még mindig képtelen vagyok elfelejteni csak rajta jár az eszem. Valamikor megfeledkezem róla pár napra de amint vele álmodok kezdődik minden előlről. Úgy érzem, hogy lesz közünk egymáshoz a jövőben valamiért, de most mindkettőnknek van valakije. Nem akarom hogy a mostani kapcsolatom ebbe bukjon bele.

Miért nem tudom elfelejteni? Hogyan tudnám ? 17/L



2021. febr. 9. 17:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megint sajnálom a palidat, szólj neki erről...
2021. febr. 9. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert rá vágysz. A kapcsolatod már belebukott ebbe, nem kell a feltételes mód. Nyilván nem fog működni ha másokra gondolsz.


Összejöttél vele úgy, hogy nem voltál túl a másikon, nem vagy tisztában az érzéseiddel, nem zártad le ezt a srácot. Belemenekültél valamibe, amivel most mindketten sérülni fogtok.


Elfelejteni nem fogod sehogy, mivel vonz. Ez a vonzódás enyhülhet vagy akár eltűnhet idővel, ha úgy állsz hozzá hogy nem lesz belőle semmi és nem is akarsz (akkor se ha lenne rá lehetőség), de mivel pont az ellentétjét csinálod, azaz azt várod hogy a jövőben legyen, és arról ábrándozol hogy lesz is, ezért a vágyaid sem fognak csillapodni.

2021. febr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2

+1

2021. febr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 terminator9000 ***** válasza:
65%
Hajj csóri palidnak mekkora érvágás lesz
2021. febr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne szédítsd a mostani fiúdat, ha másra vágysz, de mielőtt vele szakítanál, kérdezd meg az első fiút, hogy összejönne-e még veled. A válaszába törődj bele akár tetszik, akár nem.
2021. márc. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ilyen gondolatokkal nem maradék együtt az aktuális párommal, ez nagyon csúnya dolog!

Ha szerinted lesz valami a jövőben kettőtök között, akkor tegyél róla, légy szingli és ki tud egyszer alakulni, ha neki is fontos vagy és o is ennyit gondol rad, akkor fontosabb leszel az aktuális barátnőjénél.

De szerintem nem véletlenül utasított el, amikor párja volt, tudom hogy ez faj, de valószínűleg o nem úgy érez ahogyan te.

Sajnos ebben a korban ez előfordul, szerintem itt sokan elmondhatjuk magunkról, hogy volt ilyen szerelmünk tini korunkban, amikor azt éreztük csak o létezik.

El fog múlni, dolgoznak a hormonok.

Viszont ha van lelkiismereted nem hülyíted a mostani párodat.

2021. márc. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!