Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szagosláb kérdése:

Van egy lány osztálytársam aki tetszik de engem észre se vesz mivel ő az osztály középpontjában áll én pedig egy újonnan érkezet diák vagyok aki még nem illeszkedet be micsináljak ez a szerelem reménytelen vagy próbáljak apró jeleket küldeni neki?16f

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
Mosd meg a lábad először is.
2021. febr. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
Itt is érzem a szagot
2021. febr. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mintha magamat hallanám csak itt én vagyok a lány. Új vagyok. Két éve költöztünk ide. A srác népszerű. Csak mi nem egy osztályba járunk.


Szerintem küldj felé jeleket. Ha nem veszi őket akkor vagy észre se vette vagy nem érdekled. Ha bátrabb vagy és helyén van az önbecsülésed akkor simán menj oda hozzá szünetekben és kezdeményezz beszélgetést. Ha nem, akkor küldjed a jeleket majd ha küld ő is akkor onnan már tudod. Hanem rá is írhatsz.

Mivel új vagy gondolom észrevett ígyis úgyis, mert gondolom a tanár azért bemutatott az osztálynak:D


Remélem tudtam segíteni. 16l

2021. febr. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Nem online oktatás van? Így hogyan küldenél bármilyen jelet is?

Egy-két észrevétel:


észre se = észre sem


érkezet = érkezett


illeszkedet = illeszkedett


micsináljak = mit csináljak

2021. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 terminator9000 ***** válasza:
29%

Ilyenkor nemtudsz mást ráirsz(ismeretlenbe ugyse fog talizni veled, meg talá lerombolnál mindent) me jobban megismerkednél vele me méne

Ki ismered hogy érdemes e neked is belevágni(ugye kapcsolat 2. Őn áll)

Elhívod egy randira ha bele egyezik akkor egyértelműen ismerkedne veled, akkor hajrá tigris!

2021. febr. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 nhzzhnnhzzhn ***** válasza:
Mekkora kis b*zi aki itt javítgatja a helyesírási hibákat. Valaki épp egy lányt szeretne elérni aki fontos neki te meg jössz itt a f*szom kis beszólasaiddal kis b*zi
2022. máj. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!