Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire érdemes különbséget...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire érdemes különbséget tenni, ha valaki szimpatikus és ha szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Életemben 2x voltam igazán szerelmes, kb mindkét esetben jól pofára estem aztán szar volt. Illetve párszor előfordult hogy egy lánnyal aki valamennyire szimpatikus, megismertük egymást és nagyon jól megvoltunk.

Sokat mondják nekem hogy csak azzal érdemes kezdeményezni akiért teljesen odavagyok, de sajnos ilyen elég ritkán van, és skkor is túl könnyű elveszíteni. Szóval érdemes olyannal kavarni, aki csak simán szimpatikus?


2021. febr. 10. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tisztán csinálod igen, mondod hogy mit szeretnél ha belemegy akkor belemegy. És akkor kufircoltok egy jót:)
2021. febr. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Viszont ez itt a probléma, nem azért keresek egy lányt hogy eljátszadozzunk az ágyban, hanem normális kapcsolatot keresek. Volt már példa az előzőre is és nem akarok újra hülye lenni.
2021. febr. 10. 20:25
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Akarsz magad mellé valakit, akit nem is szeretsz?
2021. febr. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nyilván nem olyat akarok akit nem szeretek, úgy értem ez a személy nem feltétlenül olyan lehet akiért meghalok, persze később azzá vállhat.
2021. febr. 10. 21:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez full aranyos 🥺
2021. febr. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!