Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek szerintetek?

Figyelt kérdés

17/F vagyok, és tetszik egy lány az évfolyamomban.

Tavaly amikor elkezdődött a karantén elkezdtünk beszélni, és össze is jöhettünk volna, de kiszerettem belőle.

Aztán jóban maradtunk, de mostmár harmadjára tetszik meg!!!

Mit tegyek szerintetek?

Jóban vagyunk, de nem hiszem hogy gondolná hogy mit érzek iránta.

Nem vagyok halálosan szerelmes, csak tetszik.

Köszi a válaszokat előre is.



2021. febr. 11. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Gyere össze vele!
2021. febr. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Először saját magaddal,a saját érzéseiddel legyél tisztába.Kérdezd meg magadtól,hogy miért tetszett meg,és utána miért múlt ez el.Aztán miért tetszett meg megint.Mert ha tetszik valaki igazán,az tetszik,ha nem,nem.Nehogy összegyere vele anélkül,hogy még magaddal se vagy tisztában.
2021. febr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hát valószínüleg azért szeretek ki belőle pár hónap után mert tudom hogy úgysincs esélyem.

Ezért nem valószínű hogy összejöjjünk

2021. febr. 11. 21:55
 4/12 anonim ***** válasza:
3.:Értem.Így már más,elnézést kérek.Arra gondoltam,hogy azért mert,megláttál benne valamit ami miatt kiábrándultál belőle.
2021. febr. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3.:Akkor ez viszont csak benned létezik.Akkor viszont csak menj oda személyesen és mondd el neki,hogy már régóta tetszik,de nem volt hozzá bátorságod eddig ezt bevallani,vagyisd valld be az igazat.Én is sokat gondolkodtam régen rajta,hogy mit kellene mondanom neki,mit kellene kitalálnom,hogy sikerüljön.Aztán belefáradtam az örökös kitalációkba,egyszerűen csak odamentem és megvallottam az igazat amit éreztem akkor és előtte is iránta,mikor megláttam.Ez bejött,és az összes eddigi barátnőmnél ezt alkalmaztam,az igazságot.
2021. febr. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nem az a baj hogy félek elmondani, mert ha érezném hogy kölcsönös akkor persze hogy elmondanám, de így nem sok értelmet látom, főleg úgy hogy egyszer úgymond "dobtam"
2021. febr. 11. 22:28
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
6.:Nem,aminek nincs sok értelme az a feleslegesen elszalasztott alkalmak,pillanatok,azoknak tényleg nincsen értelmük.De a próbálkozásnak mindig van értelme.
2021. febr. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6.:Szóval egyszerűen csak próbáld meg,és ne őrlődj tovább rajta,mert az egyhelyben járással nem jutsz hozzá közelebb,ahogy szeretnél.
2021. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szeretnéd
2021. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
6.:Láttad már a Napok romjai c. filmet?Az elszalasztott lehetőségről szól,egy be nem teljesült kapcsolat története,pedig a lehetőség mindig is adott volt rá.Ha nem láttad még,nézd meg,nagyon szép,nagyon jó film,és egyben nagyon szomorú is.
2021. febr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!