Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes egy olyan lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes egy olyan lánynak szerelmes verset írnom anonim módon, akivel még nem vagyunk nagyon szoros kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 12. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezni
2021. febr. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 BarniGamer12 ***** válasza:
100%

Támogatom #1-es hozzászólását de ha nem vagytok még olyan nagyon szoros kapcsolatban egymással akkor mindenképpen korai lenne szerintem. Van egy nagyszerű mondás hogy a férfi választ a nő dönt. Visszatérve ide először is egy kicsit próbáld meg megismerni. Pusztán azért mert ha rögtön a levéllel indítasz akkor nagyon egyszerűen le fog pattintani "a nem is ismerlek annyira". De ezt nem mondhatom 100% garanciával mert lehet esetleg hogy te is bejössz neki (ez sem 100%+garancia) de a levél ebben az esetben lenne csak előnyös. De amíg ezt nem tudod biztosra addig csak kockázat lenne.

De ahogy #1-es mondta ezt te érzed csak.

2021. febr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy lennél szerelmes olyanba, akit nem ismersz?

Mondjuk ha anonim mi értelme? Elég gyerekes ez.

2021. febr. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Anonim módon mi értelme???
2021. febr. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem
2021. febr. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Anonim módon te írod a verset, amit ismerősnek fog megköszönni, aztán az ismerőstől függ, mennyire használja ki a helyzetet.

Mit tegyen a lány, ha tudomására jut, hogy valaki, aki nevét sem adja, szereti őt és ezt versben közli?

2021. febr. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem igen!

Én is írtam egy lánynak akivel csak néha beszélgetek így neten. Bár nem hinném hogy valaha is felolvasom/odaadom neki, úgyis csak offolni akar:((

2021. febr. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
61%

Nem látok benne gondot, sőt.. Anno én is írtam...nagy siker volt, bírta is meg minden, utólag megtudtam hogy osztalytarsam írta neki... Yepp 😅

Jótanacs esetleg hogy készülj olyan esetre ha be akarnák csenni a "dicsőséget"

2021. febr. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!