Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ki milyennek képzelte el az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyennek képzelte el az első csókját és végül is hogy sikerüt?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy ki milyen szituációban várta volna, hogy úgymond megtörténjen az első csók, meg persze,hogy sikerült-e végül megteremteni azt az álomhelyzetet.

Csók tippek, sztorik, akármi jöhet :))



2021. febr. 16. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mindig is nagyon romantikusnak és tökéletesnek képzeltem el, hogy esőben éjszaka a kivilágított városban csak én és a barátom aztán nyilván teljesen máshogy történt. Aznap találkoztunk, egyáltalán nem vonzódtam hozzá, az egyik legjobb barátja akart vele összehozni, mivel komoly kapcsolatot keresett. Kint feküdtünk a trambulinban, (ami vizes volt mivel előtte esett az eső) a barátja pedig 20 percenként kijött és megkérdezte hogy "na, smároltatok?". Egyszer csak megcsókolt(bár mai nem tudom eldönteni lehet-e így nevezni) és mivel neki is ez volt az első szörnyű volt.

Szerintem az első csóktól nem szabad túl sokat elvárni, mivel nagy valószínűséggel nem úgy fog történni, de persze bármi lehet. Ha rám hallgatsz tényleg olyannak tartogasd aki nagyon közel áll a szívedhez, vagy legalább nem aznap ismered meg:)

2021. febr. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

Én annyira meglepődtem, hogy megcsókolt az a fiú, hogy sokkot kaptam és kb 5 mp után jutott eszembe, hogy csinálni is kéne valamit a számmalXD

De azért lepődtem meg, mert pont oldalra néztem , a fiú pedig szembe volt velem. Azóta se emlékszek, hogyan is néztem újra előre, mert ugye már szembe csókolóztunk utána értitek. Szóval ja kis emlékezetes kiesés volt😂

+ éjszaka volt, de ki volt világítva minden, mert ilyen falunap féle volt, szóval páran láthatták is.


Azóta se volt nyelves csókom senkivel(csak nyelv nélküliXD, de szerintem nem is menne a nyelves vagy nem tudomXDD)


Ahogy elképzeltem hmm igazából s lényeg, hogy azt hittem tudatos lesz,(hogy majd emlékszek rá😂) és mindenképpen éjszaka képzeltem el (sötétben).

2021. febr. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy képzeltem el hogy egymás előtt állunk, romantikus pillanat. és megcsokol..

De ez olyan ciki lett, a csávó ott állt előttem mint egy kisgyerek és semmit se csinált.. Szóval én hajoltam oda. De neki nem esett le hogy a szájával is kéne valamit csinálnia, csak volt és ennyi.

Elég gáz volt. Azután nem is találkoztunk már.

2021. febr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szóval *khm* az első csókot úgy képzeltem, hogy majd magától jön, hogy melyik a megfelelő pillanat, de aztán egy idő után rájöttem hogy magától nem fog történni semmi, és amikor rávettem maga, a körülmények egyértelműen nem voltak álomszerűek, teljesen máshogy képzeltem, de legalább jó kínos volt. Viszont azóta sikerült megtalálnunk az összhangot, és minden csókot élvezek.
2021. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Nekem nagyon jó volt az első csók. A barátommal akkor jöttünk össze, estefelé volt már, de nem járt senki az utcán. Neki nem az első volt, nekem igen. Az volt, hogy igazából már mindketten tudtuk hogy most "meg fog történni" szóval nem ért egyátalán váratlanul. Adott lassan két puszit, a harmadikat már a szám szélére adta aztán végül megcsókolt:) azóta nem vagyunk együtt de nagyon jó élményként maradt meg. Én épphogy 16 éves voltam akkor.
2021. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 21 évesen történt, külföldön egy versenyen. Már akkor nagyon ráparáztam hogy még sosem csókoltak meg. Akkor két napot töltöttünk együtt és az utolsón egyedül voltunk egy szobában, mindketten kicsit részegen. Nekem nagyon jó élményként maradt meg, úgy is hogy a srác amerikai, tehát többet nem láttam. Akkor és ott nagyon ráhangolódtam. Kicsit nyálas volt, de nekem ez így volt tökéletes - és neki is
2021. márc. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen egy baráti összejövetelre hoztak piát. Berúgtam, rámásztam az akkori nagy szerelmemre, és kiderült hogy ő is belém volt esve

Akkor ott megcsókolt, én nem emlékszem semmire, amire emlékszem az az, hogy mar undorodtam a sráctol :$

2021. ápr. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon romantikusnak képzeltem el, de hát ez lett, és sajnálom hogy így kellett megtörténnie, hogy nem is emlékszem rá. Egyáltalán nem így szerettem volna
2021. ápr. 24. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!