Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » En szerintem ocsmany vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

En szerintem ocsmany vagyok, csajom meg kur'va jo csaj. Szeretjuk egymast ez oke, meg elvileg vonzodunk is egymashoz de en nem tudom elkepzelni, hogy vajon mi tetszik neki bennem?

Figyelt kérdés

2021. febr. 17. 12:43
 1/8 A kérdező kommentje:
Erre meg nem fogok rakerdezni, mert egy magabiztos fiunak ismer, az is vagyok, csak neha elgondolkodok h o sokkal jobbat erdemel nalam es ez felkur engem, es ugy erzem h azert van velem mert vicces vagyok, jo a szemelyisegem meg ilyenek. Meghozza olyan ku'rva sok penzem sincs, nem arrol van szo.
2021. febr. 17. 12:45
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy nem reális az önmagadról alkotott képed, vagy pedig szimplán nagyon jó kisugárzásod lehet. A személyiséged is ellensúlyozhatja a külsődet, lehet, hogy például olyan jó a humorod, hogy az jobban vonzza, mintha például helyes arcod lenne
2021. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha a személyiségedért szeret, azt inkább vedd pozitívan, mert kevés az ilyen ember manapság. Egyébként meg mindenkinek más az ami tetszik, ha ő vonzódik hozzád, akkor mással ne foglalkozz.
2021. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vagy csak rossz az önbecsülésed és nem vagy olyan ronda mint amilyennek hiszed magad, vagy neki nincs önbizalma és így te is megfelelsz neki, vagy csak a személyiséged nézi. Egyébként az ilyen kapcsolatokkal vigyázni kell ,mert ha te így gondolod a kettőtök összképét mint ahogy leírtad, hogy barátnőd felé billen a mérce inkább akkor hajlamos lehetsz féltékenykedésre ami pedig tönkreteheti hamar a kapcsolatot. Viselkedj magabiztosan mint ha nem lenne bajod magaddal, és idővel már tényleg nem lesz.
2021. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. febr. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy valaki ocsmány, valaki meg szép. Ez a szép színészek és modellek miatt tűnik így, de ha egy fiú 'helyes', az sosem azt jelenti, hogy szép. Hanem azt, hogy meglátott benne valamit a csaj, amit mások nem látnak. Nekem pl. nem jönnek be a kis mellű nők, furának tartom, meg más az elvárásom. Más viszont olyan szexinek tartja őket, mint amilyennek én a nagy kebleket. Máshogy vagyunk bekötve, nem is érthetjük/érezhetjük át a másiknak mi tetszik, miért tetszik, mert egyszerűen neki ilyen az ízlése. Nem hiszem, hogy csak a belsőd miatt van veled együtt a csajod, valószínűleg bejön neki az ábrázatod. Az, hogy szerinted ocsmány vagy, az a te szubjektív véleményed.
2021. febr. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Vagy egyszerűbben fogalmazva; ha tetszel valakinek, nem feltétlen a külsőd tetszik neki, hanem te. A lényed.
2021. febr. 20. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudom milyen. Én se tartom magam szép fiúnak, de valamiért több lány is helyesnek látott már. Amúgy a női logika felfoghatatlan. Fogadd el, hogy bejössz neki és örülj.
2021. febr. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!