Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? 16/F

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban, akivel elkezdtem még tavaly beszélgetni.

Kölcsönösen megtetszettünk egymásnak, de aztán én úgymond "ejtettem"

Barátok maradtunk, de most nekem jön be nagyon, és valószínüleg én nem jövök be neki.

Mondjam el neki vagy ne.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. febr. 17. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer közeledtél felé, másodjára miért nem megy?
2021. febr. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert akkor lehetett érezni a beszélgetésen hogy bejövünk egymásnak, minden nap beszéltünk, most meg szinte csak én irok rá néha
2021. febr. 17. 13:50
 3/5 anonim válasza:
100%
Hát.. Akkor lehet hogy ha nem tetszel már neki akkor nem kell próbálkozni de szerintem mégis mondd el neki. Biztos megértő lesz mert ő is volt hasonló helyzetben. Lehet hogy csak azért nem ír neked mert egyszer már "ejtetted"
2021. febr. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Mindenképp mondd el neki, veszteni nem vesztesz semmit!
2021. febr. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy kicsit megsértődött mikor "ejtetted". És azt gondolja hogy ebből már úgysem lesz semmi, ezért nem keres téged. Szerintem mindenképpen mond el neki maximum nemet mond, de abba még senki nem halt bele:)

16L

2021. márc. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!