Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám felszedni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám felszedni a legjobb lánybarátom?

Figyelt kérdés
Egy éve ismerem,akkor költöztek a telepulesunkre,és a padtársam lett,kb. én lettem a legjobb barátja,mert mindent én mutattam meg neki,a többiek nem érdekelték.Azóta egész jó csapat lettünk,mindent megoszt,és megbeszél velem,de szerintem a kapcsolatot már elszalasztottam,és más tetszik neki :c Magyarul:Hogyan tudnék felszedni egy lányt,aki már ugy nagyjábol ismer,megbizik bennem,de már mindent tud rólam,a gyengeségeimet,és az érzelmeimet is?Szerintem összejöhet,de nektek volt már ilyen baráttal sikeretek?

2021. febr. 17. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
87%
te ismered bazdmeg, nem mi
2021. febr. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 mantis religiosa ***** válasza:
72%
Barátzónából gyakorlatilag lehetetlen kikerülni.
2021. febr. 17. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ehh, ezek a fiú-lány barátságok sose azok, amik xD Hát figyelj, ugyanazt kell tenned, mint egyébként is tennél, csak most a "barátodnál" teszed azt. Tán annyi előnyöd van, hogy az ismerkedős részen már túlvagytok, úgyhogy innentől valahogy a tudtára adod, hogy hogyan is érzel iránta, és megtudod, hogy ő hogyan érez irántad, ezt teheted apróbb jelzésekkel stb-vel, de úgymond oda is állhatsz elé, és őszintén színt vallhatsz.
2021. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
68%
1es kurv*a nagy formaxd
2021. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van egy örök szabály. Két nem közt nincs barátság. Nagyon ritka a kivétel. Legyél vele közömbös, tegyél meg mindent hogy ne érezz többet barátságnál, képzeld is barátként, és hát mivel ezt nem bírja a nők egója, ezért ő fog kaparni érted. Nekem ezt 3-ból 3x bejött.
2021. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
*kezeld is barátként
2021. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5ös mondd valamit

esetleg legyél kicsit másabb "barát" mint eddig

nem jó értelembe

2021. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Bas*hatjatok ezt a kis taktikatokat hogy legyen masabb, kozombosebb, ha a csaj nem vonzodik hozza.
2021. febr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
XD
2021. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Van az örök kérdés hogy létezik fiú-lány barátság? Erre visszakérdez az egyik fél szex előtt vagy után? Mert az fontos :D

Egyébként sajnos ha friendzoneba vagy nála abból nem igazán lehet kikerülni. A friendzonenak pedig nagyon sok oka lehet, főleg hogy nem ismerjük a csajt így hogy adjunk tanácsot?

2021. febr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!