Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért csinál úgy minden tini,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinál úgy minden tini, mintha minden csak a szexről szólna?

Figyelt kérdés

Ezt vettem észre a korosztályomnál, a 15-18 éveseknél.

Tudom, hogy ez fontos, és ilyenkor mindenki hormontúltengéses szerencsecsomag, de könyörgöm. Tudok olyat, aki lány létére annyira nem ad az ilyen dolgokra, hogy amióta elvesztette 16 évesen, azóta kb. egy szexéhes k@rva lett. Bocsánat a kifejezésért.

Jöhettek azzal, hogy majd megtudom pár év múlva, de tudom miről beszélek, csak annyit nem értek, ma már ha valaki enélkül - hogy rendszeresen lefekszik random emberekkel, és emiatt olyan nagyra tartja magát - már lassan élni sem lehet? Az oké, ha valaki a párjával, de azért ennyire? Vagy ez lenne a normális?

Nektek erről mi a véleményetek? Nem kell leszólni, csak erre kíváncssi lennék.



2021. febr. 18. 15:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Rossz. Az is rossz, hogy a munkahelyen kibeszélnek. Az is rossz, hogy a nyugdíjasok csak a Fideszes csatornákat nézik. De aztán, hazamegyek a szobámba, és dolgozom magamon. Jobb a gondolataimat szép dolgokkal megtölteni, minthogy a rosszat keresném, mert már kerestem, s végtelenségig tudtam volna sorolni őket. Inkább a szép dolgokat sorolnám.


Nekik ez felnőttes dolog, elismerést, megerősítést is kapnak magukra vonatkozóan, amit talán nem kaptak meg otthon, az ágyban megkapják. Az igazságot, tartalmat keresd a viselkedésükben, ne csak azt nézd, hogy undorító, amit csinálnak, s nem így kéne lennie.

2021. febr. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mert akkor minden csak arról szól. Jobban mondva párkapcsolatról. Mi másról szóljon?


15-20 éves kor között annyi dolgom volt, hogy ezen gondolkodjak mivel eltartottak, tanulni sokat nem tanultam. Esetleg még Számítógépes játékokkal, sorikkal meg barátaimmal voltam elfoglalva. De minden fiút egy kis szex azért jobban érdekelt.


Viszont a "random emberekkel szexeljünkel" nem értek egyet. A környezetemben levő legtöbb ember nem szexet, hanem párt akart, az az barátot, barátnőt (akivel persze tud szexelni ha akar).


Viszont olyan vágyai, hogy egy éjszakás kalandok meg hasonlók nem volt sok ismerősömnek. Mivel akkor még sokan hittünk az igaz szerelemben stb. Közülük most is csak páran lennének ilyenben benne szerintem (most 20-23 körül vagyunk). Bár hozzá kell tenni, hogy én egy nagyon mélyen vallásos gimnáziumba jártam.


A szakközépekről, nem vallásos gimikről viszont hallottuk, hogy ott nagyon sok a "rib*nc". Sőt, az egyik egészségügyi szakközépben ahová 90%-ban lány járt, külön volt egy osztály a terhes tini lányoknak.


Szóval szerintem nevelési környezet kérdése is ez. Mert ha nálunk az osztályban lett volna egy egyéjszakás "rib*nc", 100%, hogy halálosan kilett volna közösítve és meg lett volna bélyegezve. Szóval ilyenen senkinek nem mert járni az esze. De szerintem inkább ez egészséges mint a toszogatunk össze-vissza.

2021. febr. 19. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Te mit gondolsz a kérdésről? Részben megválaszoltad, hogy ennek egy része biológia. Mi az, ami téged legbelül zavar ezzel kapcsolatban? Nem kell itt válaszolni, csak magadnak. De csak, ha szeretnél.
2021. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Utolsó, tudom, hogy leírtad, hogy nem kell válaszolnom, de szeretnék.

Az zavar, amit leírtam, hogy ma már nem tudok enélkül lefolytatni egy beszélgetést, vagy én vagyok elítélve, ha valamit nem úgy gondolok ebben a témában mint mások. Nekem semmi bajom nem lenne ezzel a témával, mármint nem erőszakoltak meg, semmi ilyen, csak szimplán zavar, hogy ilyen mennyiségben kapom ezt az arcomba mostanság.

2021. febr. 19. 17:13
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

12# vagyok.


Azért nyomják az arcodba mert a r*bik is tudják legbelül, hogy nem helyes amit csinálnak. Magyarán nem téged akarnak meggyőzni, hanem a saját megszilárdult énképüket védelmezik azért, hogy ne legyen bűntudatuk a k*rválkodás miatt.

Ez pedig egy természetes reakció.


Ennek durvább, viszont érthetőbb pszichológiai változata mikor valaki bánt valakit (ők magukat bántják) és annak érdekében, hogy ne legyen bűntudata, ne érezze magát rosszul, bebeszéli magának, hogy akit bántott az megérdemelte, tehát helyesen cselekedett. Aki pedig az ellenkezőjéről akar vele vitatkozni (pl: a biró), azt nem vitának, hanem támadásnak veszi és egyenesen elítéli a másikat, amiért az ő (bűntudat elkerülése érdekében eltorzult) igazság érzetét, tetteit kritizálni meri....sőt idővel a saját bebeszélt torzult illúziója olyan erős is lehet, hogy büszke is lehet arra amit tett.


Mindezek egy k*rválkodó lánnyban is lezajlanak, csak a saját maga megalázásával kapcsolatban.


A k*rváknál is az ő tudattalan szemszőgükből nem két nézőpont között zajlik a vita (nem közted és közte). Hanem az ő lelkiálapotáról, mivel ha csak a legapróbb részben is a te nézőpontodnak adna igazat, akkor valahol belül elkezdené gyötörni a bűntudat amiatt amit csinál. De mivel ezt elakarja kerülni "prűdnek", "fap*inának*, meg hasonlóknak becézik a normális lányokat a r*bik. Ezzel nem tudsz mit kezdeni, nem szabad foglalkozni velük. Meg kell hagyni nekik, hogy el legyenek a saját kis képzelt világukban, hogy amit csinálnak az jó. Ha vitatkozni próbálsz velük, akkor pedig csak falakba fogsz ütközni.


Viszont bízok benne, hogy nem leszel egy éjszakás tipus. Mivel az egészséges, tiszta énképnek a jövőben nagy haszna van.

Ezt 22 éves, jó párkapcsolatban levő férfiként ként írom. Tehát nem a rég múltban nőttem fel.


Röviden egy r*bitől ne várj semmit. Sose ismerik el, hogy amit csinálnak az rossz, mivel azzal megsebeznék a saját énképüket, nem is kicsit.


Ha pedig csesztetnek. Egyszerűen mondhatsz nekik annyit, hogy te egyszerűen többre értékeled a tested annál, mint, hogy bármelyik palinak pár óra nyomulás után odaadd mint egy darab húst és emiatt bűntudatod lenne utána.


Vagy amit nehéz kikezdeni. Ha megmondod, hogy téged hidegen hagy, hogy ki mit csinál, viszont te lelki kötelék nélkül nem tudnád élvezni a szexet, emiatt kerülöd az egyéjszakás parti helyeket. Főleg mivel az olyan palikat taszítaná akik neked bejönnek stb.


Gyorsan el lehet őket intézni mivel gyakran buták.

2021. febr. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#13as vagyok. Köszi a választ. Szerintem a te korosztályodban sem mindenki ilyen, bár nincs velük közvetlen kapcsolatom. Annak van jelentése, hogy az embert mi zavar a környezetéből. Az én megfejtésem "rád": nyilván te is érzed a szex erejét magadban is, és keresed, hogy ezzel hogy kéne úgy bánni, ami az értékrendednek megfelel. S az zavar, hogy erről mások radikálisan máshogy gondolkodnak, döntenek. Elítéled, egy kicsit talán irigyled is őket. ?? Talán. Talán olyan emberek társaságát kellene keresned, akik hozzád hasonlóan gondolkodnak, mert mást nem nagyon tud tenni az ember, mert a többieket nehéz irányítani. Ez most talán kicsit kioktatásnak hangzott, de nem akart az lenni, csak gondolkodom! :-) Aki máshogy gondolkodik, mint a nagy átlag, annak kicsit nehezebb társakra találnia. Lehet, erről van szó, hogy te az értékrendeddel kicsit kisebbségben érzed magad. De felnövő fiatalként szerintem jó, ha ezt a dolgot mérlegre teszed, és gondolkodsz rajta, hogy te hogy szeretnél élni, milyen értékek mentén, mit jelent a te számodra, életedben a szex, mi fér bele, mi nem, hogy viszonyul ez ahhoz, hogy te mit gondolsz magadról. Bár más meg nem ennyire tudatos, hanem csak él bele a vakvilágba. Hogy melyik stratégia kinek jó, azt nem tudom, meg hogy melyiknek nagyobb az ára, ha ez egyáltalán jó kérdés...
2021. febr. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%
Én bezzeg egy ilyen lányt se ismertem, aki bárkivel bármikor bárhol... :D
2021. febr. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!