Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 16 éves vagyok és van egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok és van egy barátom.Vele van az elso komolyabb kapcsolatom,és most izgulok,mert elsőnek fogok náluk aludni,és szokott celozgatni🙈 Elso alkalom lenne és nem szeretném azzal elrontani hogy raparazok az egészre😕valami tanács??☹️

Figyelt kérdés
Nagyon félek..
2021. febr. 18. 21:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Csak olyan dolgot csinálj amit te is szeretnél és felkészülve érzed rá magad.

A "nem szeretnék ráparázni" után a "nagyon félek" nem a legjobb kezdés. Nem mintha elő lenne bárhol írva, hogy az első ott alvásnál bárminek is történnie kellene. Két eset képzelhető el: ha célozgatott rá, akkor te megfelelően reagáltál, így tudja hogy mire számíthat és hol vannak a határok. Vagy pedig nem reagáltál semmit (hallgatás = beleegyezés), esetleg még adtad is alá a lovat meg nagy volt a szád amíg csak beszélni kellett volna, miközben a valóságban nem vagy felkészült a dologra, és most olyan elvárásai vannak a barátodnak, ami neked nem állt sosem szándékodban. Ezt mondjuk szintén mielőbb tisztázni kellene, mielőtt megveszi a 100db óvszert egy átkefélt éjszakában reménykedve.

2021. febr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

El kéne döntened, akarod-e hogy megbasszon.

Ha igen, akkor nincs min parázni - legfeljebb azon, hogy ne felejtsétek el a kotont a nagy disznólkodásban.

Ha nem akarsz baszni, akkor megint nincs min parázni. Nyilván nem egy állattal vagy együtt, hanem egy értelmes emberrel, aki megérti és elfogadja. Ha nem, akkor meg lehet sikoltozni.

2021. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Úgy érzed, készen állsz rá? Tudsz mindent, nincs semmivel kapcsolatban kérdésed? Megkaptad a kellő felvilágosítást? Könnyen tudsz vele a témáról beszélni? Bízol benne, és ő is benned?


Ha a kérdésekre a válasz "Igen", akkor nincs igazán miről beszélni. Persze teljesen normális, ha ideges vagy. De a lényeg, hogy tudjatok közben beszélni, és ne a csak dugjatok, hanem tudjátok is, mit műveltek. Az első alkalomtól nem szabad sokat várni, ilyenkor leginkább csak ismerkedtek ezzel, szóval tök normális, ha bénáztok (nem írtad, hogy a srác szűz e, én mindenesetre most így kezelem). Mondd el neki, mi esik jól, mi nem. Ő is tegyen ugyanígy. Fontos, hogy merj nemet mondani, ha te valamit nem szeretnél! És mindenképp használjatok óvszert.


Ha pedig egy vagy több kérdésre a válaszod "nem", akkor egész egyszerűen meg kell mondanod, hogy bocsi, te még nem állsz készen (nyilván nem ebben a formában, ahogy én most leírtam, de a lényeg ez legyen). Ha szeret, megérti. Ne érezd kötelességednek a szexet, csak mert ő vágyik rá! Ebbe van beleszólásod, és csakis akkor menj bele, ha tényleg készen állsz rá. ha pedig ő ezt képtelen elfogadni, olyanokat mond, hogy "Ezek szerint nem is szeretsz engem", meg hasonlók, gondolkodás nélkül tedd lapátra. De azért ez remélhetőleg nem történik meg.


L

2021. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
100%
Szia! Fő a fokozatosság. Nem kell eltervezni semmit, mindig csak annyit engedj, amennyi Neked jól esik, és belefér. Merem feltételezni, hogy a barátod tisztel Téged, szóval, ha az adott helyzetben nyíltan elmondod neki, hogy Te az adott dolgot még nem akarod, meg fogja érteni. Ez esetben lesz majd máskor alkalom, mikor észre se veszed, de mindketten csak úgy belecsöppentek a dologba, és akkor fog megtörténni amikor a helyzet, az érzelmek, a kapcsolat előrehaladta stb. úgy hozza. Persze az is felmerülhet, hogy Te is akarod, de ezt úgy kell véggigondolnod, és érezned, hogy nem hagyod, hogy befolyásoljon az Ő akarata, döntése. Egy kapcsolatban mindkét fél számít. Ebben az esetben, ha tényleg készen állsz rá, egy kis izguláson kívül semmi különös nem lesz, pláne negatív. Még ha szűz is, valószínűleg Ő fog irányítani, és Neked csak el kell magad engedned, törekedni arra, hogy az esetleges bénázással együtt is ez egy szép, szerelmes emlékké váljon. Ha tényleg szeretitek egymást, nincs mit elrontani, "gyakorlattal" sem lehet ebben "profinak" lenni, csupán együtt kitapasztaljátok majd, hogy a másiknak mi a jó. Tényleg csak arra tudlak bíztatni, hogy a döntést önállóan hozd meg, ne azért, hogy Neki örömet okozz! Sok barátnőm vesztette el úgy anno, hogy nem szántak rájuk elég figyelmet, vagy, hogy nem azért tették mert őszintén akarták, és ezért rágörcsöltek, később megbánták. Ha tényleg eljött az ideje, csak azt fogod érezni, hogy kívánod, és szeretnél Vele lenni, nem fogsz félni, hidd el. Szerintem tényleg nem kell erőltetni, hogy most egyszerre minden legyen, elég, ha elindultok az úton, elkezdtek ismerkedni egymás testével, ezáltal képes leszel jobban is elengedni magad. De ez már csak az én véleményem zárógondolatként, nem szeretnék beleszólni! Sok sikert!:)
2021. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy megbízz benne, érezd, hogy akarod, kívánod őt. Az is fontos, hogy jól ismerjétek egymás kölcsönösen egyező véleményét a számotokra lényeges dolgokról. Ha nem vagy felkészülve - aludj ott, de kényszerből semmit ne csinálj. Egy darabka rongy legyen kéznél... És védekezzetek, ha kell!

Ffi.

2021. febr. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Azért lenne egy igen fontos kérdésem. Petting volt már köztetek? Mert ha nem, akkor a szexet felejtsd el...
2021. febr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
8%

Mert a petting nem szex, hatos?

A szex nem a dugást jelenti. Szex egyenlő szexualitás, minden, ami a témához tartozik. Szopás, 69, petting, bdsm, minden.

2021. febr. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
36%
Miért kéne elfelejteni ha nem volt petting? Ekkora hülyeséget xd
2021. febr. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Dehogy hülyeség... Jobb, ha nem rögtön a közepébe csapnak bele, ha fokozatosan ismerkednek meg a világgal, sokkal könnyebb... Gondolj bele, ha nem volt még köztük petting, vagy orális szex, az első alkalommal totál elveszettek (természetesen csak ha két szűzről beszélünk). Fogalmuk sincs, mit csináljanak, hogyan kényeztessék a másikat, plusz sokan feszengenek, ha a párjuk először látja őket meztelenül. Ellenben ha már volt köztük egy és más, akkor az ilyen miatt nem aggódnak, mert már kiismerték egymást, kevésbé gátlásosak, és koncentrálhatnak az egyetlen új dologra, a behatolásra.


(#3 vagyok)

2021. febr. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
71%
#9 Itt a balkánon beszélhetsz ezeknek... 0 szexuális kultúrával rendelkezik az ország 90%-a (jófej voltam) és csodálkozunk azon, hogy nem jutnak túl "itt egy lyuk, dugjunk bele valamit" szinten...
2021. márc. 1. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!