Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit szólál, ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólál, ha egy lány elmondaná neked, hogy szerelmes beléd?

Figyelt kérdés

Már majdnem rávettem magamat, 2 év titkos szerelem után...

Mi a véleményetek? Vmi ötlet, h hogy mondjam el neki?



#tiniszerelem #elmondjam-eneki
2021. febr. 19. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
62%
Lány Barátom? Lehet eljátszanám azt hogy nem érzik semmit, mert bevallom neki én is, akkor elszáll a szerelem
2021. febr. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Összejöttem a lánnyal, aki másfél év barátság után vallotta be. Lassan 7 éve együtt vagyunk. Persze ezzel kockára teszed a barátságotok, ha azok vagytok, ha elutasít, annak is vége. Szóval mérlegeld a dolgot, mert nem biztos, hogy megéri kockáztatni, ha jól működő barátság van köztetek, nem biztos, hogy fel kéne adni. De ha nem ez a helyzet, nincs mit veszítened.
2021. febr. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%

Nekem akkor vallotta be utoljára egy lány a szerelmét, amikor már szakító félben voltunk :D hát k..ra nem segített ugyan úgy szétváltunk.


Nem tudom nőként ez elég macera lehet, férfiként én lazán csak elmondanám neki azt lesz ami lesz.

2021. febr. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát én örülnék pláne ha nekem is tetszik
2021. febr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz!

Igen, elég jó a barátságunk. Szóval lehet, h várok még! Köszönöm még1x

2021. febr. 19. 21:23
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, ha megváltozik nagyon akkor nem is kár érte, de nincs az a fiú aki ne örülne ennek:D
2021. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát pedig van, hogyne lenne. Nálam nem örültek, elutasítottak. Mind ilyen eset volt (négy-öt talán).
2021. márc. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!