Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha ez így volt, valaha érezhet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ez így volt, valaha érezhetett irántam szerelmet?

Figyelt kérdés

Volt egy srác, akiről még a tanárunk is megmondta, hogy látszik, hogy milyen jól érzem vele magam. Minden szünetben jött beszélgetni, aztán már minden órán egymás mellett ültünk. A tanárainknak volt hogy dicsért engem. Amikor valaki bántott, kiállt mellettem. Pontosan tudta, hogy facebookon nilyen képeim vannak, és szinte könyörgött hogy egy gimibe menjünk tovább. Minket mindig együtt emlegettek. Hozzám járt sokszor tanulni stb., rengeteget beszélgettünk.


Sajnos összevesztünk. Én kicsit túlreagáltam és azt mondtam neki, hogy hagyjon. Facebookon is kitöröltem az ismerősök közül. Amikor elment akkor sírt. Utána mástól hallottam hogy kérdezte tőle hogy vajon kibékülnék-e vele. Többször kaptam azon is, hogy néz, de sosem keresett fel, hogy beszéljük meg a dolgot, pedig tudta hogy megbántott.

Ha nem keresett akkor nem is voltam neki fontos vagy csak tiszteletben tartja amit kértem?



2021. febr. 23. 20:43
A kérdező szavazást indított:
Ha nem keresett akkor nem voltam neki annyira fontos
Attól még szerethetett hogy nem keresett/nem érzi jogosnak a haragom
26 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

"vagy csak tiszteletben tartja amit kértem?" Ezzel most nagyon mentettél, mert jött volna a szidás tőlem xD

Ha megkéred hogy hagyjon, és a fiú "tisztel"(szeret) téged, akkor hagyni fog.

2021. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Arra nem gondoltál, hogy neked kellene kezdeményezni?

Lehet hogy nem mert közeledni feléd, nehogy még jobban megbántson.

Ahogy elmondtad szerintem inkább ez a valószínűbb. Egészen biztos vagyok benne, hogy szeretett. És még mindig szeret, ha ez nem volt túl régen.

Sajnos ha régen történt, akkor nem lehet mondani, hiszen egy hónap alatt is már annyi inger ér egy embert, hogy lehet hogy már nem érez ugyanúgy, mint korábban. Természetesen ez az egy hónap nem egy kőbevésett dolog, csak érzékeltetésre használtam.

2021. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

ha egy pasi akar valamit és szeretaz nem hagyja ennyiben neharagudj.

a barátommal van 5-ször szakítottunk, de minden egyes alkalommal beállított az ajtóm elé, hogy nem akar elveszíteni. pedig letiltottam mindenhonna és kértem hogy hagyjon. és ettől még nagyon us tiszteletben tartja amit kérek

2021. febr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
#2 ez úgy hülyeség ahogy van
2021. febr. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%

Ha valakinek azt mondod, hagyjon békén, akkor elvárható, hogy ehhez tartsa magát. Minden más nem szerelem, hanem zaklatás.

Ha te úgy érzed, túlreagáltad, akkor menj oda hozzá és mondd neki, hogy sajnálod, hogy túlreagáltad, és fejtsd ki, mit akartál valójában mondani. Persze lehet, hogy ő fog elküldeni a fenébe, dehát ilyen az élet, az ember néha hibázik.

2021. febr. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!