Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés
Még ősszel volt hogy nem tudtam úszni, mert pont előtte jött meg. Végig kint ültem a padon, míg nindenki más elvolt meg szaunázott stb. A fiú, akivel igen jóban vagyok az osztályból, kiült mellém, úgy hogy a haverjai közben hívták szaunázni, de ő nem ment, mert velem beszélgetett a parton órákat. Nagyon jól esett, mert a barátnőim megígérték hogy néha kijönnek hozzám, de egyedül csak ez a fiú ült ki. Ő egyébként a suliban is mindig mellém ült azután is és nagyon sokat szoktunk beszélgetni, ha nincs suliban, tőlem kéri el az aznapi anyagot.

2021. febr. 25. 10:23
A kérdező szavazást indított:
Tetszem neki
Barátságos
46 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Lehetséges, hogy tetszel neki. Esetleg megpróbálhatnád elhívni suli időn kívül valami programra. De, csak ha neked is tetszik.
2021. febr. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
69%
Tuti hogy tetszel nekim
2021. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
85%
Neki úgy értettem
2021. febr. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki.
2021. febr. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Megdugna
2021. febr. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Fiúk ok nélkül nem kedvesek:D És főleg nem beszélgetnek órákat csak úgy. Szóval tetszel neki.
2021. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is tetszel neki.

Ha ez kölcsönös, akkor nézz sokat a szemébe, mosolyogj, amikor találkoztok. Enyhén kacérkodj, dicsérd meg, ha jó viccet mond, amin valóban tudsz kacagni, de legalább jót mosolyogni.

2021. febr. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tetszel neki.
2021. febr. 26. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!