Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van olyan sztoritok, amiben a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan sztoritok, amiben a fiú-lány barátság párkapcsolattá alakult?

Figyelt kérdés

Izgalmas sztorikat várok, amiben hetekig-hónapokig akár évekig húzódott egy barátság (akár ilyen se veled-se nélküled). És aminek a végen összejött a fiú és a lány. Illetve az is érdekel, hogy mi volt a menete annak, hogy végül összejöttek.


Lehet ismerettségi körből is, lehet olyan, ami veletek történt.


Írhattok rosszul elsült sztorikat is.


2021. márc. 1. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Ez történik általában, vagy elválnak az utak:D Nincs olyan hogy fiú lány barátság. Legalább is szoros biztos hogy nincs.
2021. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Olyanra is van példa baráti körből, hogy összejött, olyanra is, hogy nem. Az előbbi nem velem történt, így részemről semmi változás nem történt, az utóbbinak pedig nem volt a barátságunkra hatása.
2021. márc. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én és a legjobb barátom pont így vagyunk. Nem tudtam hogy érez. Nekem meg amúgyis más tetszett. Mivé barátok voltunk neki mondtam el mindent, hogy a srác mit csinált, hozzá mentem sírni, vele mentem városba, mindent együtt csináltunk. Ő meg tűrte. tűrte egy éven keresztül. Aztán már nem is emlékszem pontosan de valamit írkáltunk csoportba ő pedig kilépett azután hogy írtam valamit. Erre írtam neki hogy valami baj van vagy haragszik rám S azt írta hogy nincs semmi. De aztán kijött belőle. Mint kiderült egy kicsit nagy fogyasztása volt alkoholból ezért írta meg. A másik srácot valahogy sikerült leszarni és rájöttem hogy nekem ő kell(a barátom). Azóta vagyunk együtt:)
2021. márc. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én és a barátom így jüttünk össze. Másfél évig barátok voltunk, nem volt köztünk semmi több barátságnál. Sokáig se én, se ő nem akart a másiktól semmit. Én hallgattam a nőügyeit, ő meg az én nyavajgásomat ez exemről. Aztán ahogy egyre több időt töltöttünk együtt, elkezdett kialakulni mindkettőnkben a dolog. Én rájöttem, hogy nem csak baráti érzéseim vannak felé, aztán mint kiderült ő is pont így kezdett érezni az időtájt mint én. Nagyon gyorsan történt az egész, kb azután három héttel, hogy rájöttem, hogy érzek valamit,már együtt is voltunk. Több mint egy évig voltunk együtt, de aztán a sok veszekedés miatt szakítottunk. Nem azt mondom, nem maradt nyilván olyan a barátsgunk mint a kapcsolat előtt volt, de nem váltunk el haragban, néha néha dumálunk még, hogy mi van a másikkal.
2021. márc. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első kapcsolatom pont így alakult ki. Két évig legjobb barátok voltunk, mindent megosztottunk egymással, mindent tudtunk egymásról. Aztán elkezdtem iránta többet érezni. Egy ideig azt hittem esélytelen, mert ugye szokták mondani, hogy ha egy lány a barát zónába tesz, akkor már esélytelen megváltoztatni a szándékait. Nem is mertem kezdeményezni, nehogy tönkretegyem a barátságunkat. Aztán úgy kezdődött a dolog hogy egyszer elaludt a vállamon, aztán egyszer csak azt vettem észre hogy megfogta a kezem. Onnantól kezdve nem volt megállás, egyre gyakrabban bújt hozzám, fogta meg a kezem. Végül fogtam a jeleket, rákérdeztem és kiderült hogy én is bejövök neki. Kapcsolatként 6 hónapig működött a dolog. 6 hónapig nagyon jó volt, mindent meg tudunk beszélni, soha nem veszekedtünk. Utána egyik pillanatról a másikra valami megváltozott nála. Elkezdett elhanyagolni és alig akart már velem időt tölteni, lassan minden elém került a fontossági sorrendjében. Mikor a jövőről volt szó, egyre kevésbé szerepeltem a jövő beli tervei között. Ez persze hozta magával az eltávolodást, a veszekedéseket. Ennek a problémának a beállta után 4 hónappal vége lett. Így utólag belegondolva, kár volt ezért tönkretenni egy jó barátságot.
2021. márc. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Exemmel 2 évig voltunk együtt, előtte 2 évig legjobb barátok voltunk (eközben mindketten mással jártunk).És mai napig nem bírjuk lezárni a dolgot pedig már egy éve szakítottunk, nagyon nehéz..
2021. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 vagyok, egyebkent veletlen sikerult osszejonnunk. en a haverjaval akartam, o meg baratnommel😂😂 csak ha negyesbe talalkoztunk mindig egymas mellett kotottunk ki, aztan nyilvan a masik ket fel ellenezte a kapcsolatunkat, igy ragadtunk egymas mellett mert jo bulinak tunt..
2021. márc. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jó nektekxd

[link]

2021. márc. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!