Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha van egy 8-szoros exem és ő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha van egy 8-szoros exem és ő ujra akarja kezdeni de én eddig szerelmes voltam belé akkor mit tegyek hogy ne tűnjön úgy hogy ő füttyent én meg egyből szaladok vissza hozzá ?? Viszont nem akarom meg szivatni sem.

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Már késő xd
2021. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szóval már nyolcszor szakítottatok? xddd
2021. márc. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Minek szépíteni a dolgokon? Te úgy táncolsz, ahogy ő fütyül, ezt te is jól tudod meg ő is, innentől kezdve nem tudom, kit akarsz átverni ilyen-olyan színlelésekkel.
2021. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Háát az úgy volt hogy én folyamatosan szerettem ő meg néha igen néha nem. Én kevesebbszer szakítottam.valami fura érzésem van iránta de nem tudom hogy ugybond legjobb barátok lennénk-e vagy fiú lány pár. Én nem úgy táncolok ahogy ő fütyül mivel nemcsikizem meg őt csal azért hogy hozzá erjek.
2021. márc. 1. 20:07
 5/10 anonim ***** válasza:
Szóval, amikor nincs más dugni, akkor jó vagy te is...
2021. márc. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Köszi jót nevettem
2021. márc. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%

Ismerek egy csodálatos párt akik nem is tudom hogy tizen vagy huszon hányszor jöttek már össze. Exel újra összejönni alapból csak pofon a sz*rnak, csak erre sokan későn jönnek rá. Például csináld azt hogy nem állsz szóba vele és akkor nem ugrassz ha füttyent, thats all dont try to change my mind.

Ja és igen a #5ös-nek igaza van, én is néha visszajárok exekhez ha épp nem ér rá más csaj.

18/F

2021. márc. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
xdddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd
2021. márc. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi tanácsot már meg van a megoldás. Rá jöttem hogy nen sueretem. Egyebként én nem d********** szocal ne hondoljatok roszra
2021. márc. 5. 11:59
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen nyelven van?
2021. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!