Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Milyenek az "animés...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Milyenek az "animés lányok"?

Figyelt kérdés

Egyik nap írogattam épp egy ilyen lánnyal, de ő nem az a tipik csúnya,stréber,netán igénytelen "anime fangirl". Hanem pont az ellentéte! Szimplán a zenéről chateltünk szóval ez nem teljesen igaz hogy csak arról van neki téma, mint sokan állítják. Előre is elnézést kérek a fanoktól, nem ítélkezem rólatok szóval no hate.

Srácok, nektek milyen tapasztalatok van az ilyen csajokról?



2021. márc. 2. 09:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
"Animés lányok"-on belül is sok kategória van
2021. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Én ismerek "animés lányt" többet is, de egyikre sem mondanám, hogy igénytelen. Mitől lenne az?
2021. márc. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne valaki csúnya és stréber mert animés? Az animés lányok szeretik az animét és kész. Kb ez az egyetlen közös jellemzőjük. Ettől függetlenül vannak jó tanulók és rossz tanulók is, olyanok akik a metált szeretik és olyanok is akik a popot. Ez csak egy műfaj amit szeretnek, ettől még nem krsznek mind ugyanolyanok.
2021. márc. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én animés lány vagyok, ápolt, igényes (ez nem nagyképűség, csak tudom, hogy tiszta vagyok, szőrtelenítés, fésülködöm, festem a hajam, ha már lenőtt/kikopott a színe).Butának se mondanám magam, viszont strébernek se. Ez az utolsó évem az iskolában, így most magamhoz képest többet (vagyis olyan heti 1-2 órát, matektanárom kívül😅) tanulok, 4.2-es átlagon van.

Nem tudom milyen animés lányokkal találkoztál, én ismerek többet is, egyik sem ez a ronda, igénytelen "csak az anime" típusú lány, mindegyiknek, és nekem is vannak ezen kívül más érdeklődései. Nagyon kevés weeb lehet az országban, azok is inkább általános iskolások, ők jobban hajlamosak a megszállotságra.

2021. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
21%

"Nagyon kevés weeb lehet az országban, azok is inkább általános iskolások, ők jobban hajlamosak a megszállotságra."

Szerintem pont nem. Egyre többen szeretik az ilyesmit, és sokkal több az ilyen 16-20 éves (vagy akár még idősebb) közöttük

2021. márc. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
100%
Miért lennének igénytelenek az animés lányok? Én magam is az vagyok. Jó sok ideje kedvelem az animéket, de más témában is ott vagyok, tisztálkodom rendesen... Nem értem mik ezek a sztereotípiák
2021. márc. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Ugyanakkor különbségek vannak a szintek közt:

-anime utáló:utálja, nem nézi

-átlagos ember: néha lát egy-egy random részt, ha olyan társaságba kerül, de magától nem nézne, vagy csak 1-2-t

-anime kedvelő:szeret animéket nézni, de mérsékelten teszi (mondjuk ilyen évi 5-10 kisebb animét vagy 1 hosszabbat követ)

-otaku:nagyon szereti az animét, szívesen beszél, vitatkozik róla, fontos dolog számára. Néha beszél róla olyanoknak is, akik nem érdeklődnek annyira, de, ha látja, hogy nem nagy az érdeklődés, témát vált és nem tereli vissza

-weeb:megszállott, másról sem lehet róla beszélni, csak animét néz, mindenről az anime jut eszébe, a ruhatárának legalább fele merch, egyesek cosplayben járnak mindenféle alkalom nélkül.


Szerintem animekedvelők és otakuk tényleg vannak páran, többen is, mint voltak még 5-10 éve, de weebek még mindig nincsenek tömegével. Lehet, hogy a fővárosban sokan ilyenek (de ott 2 millió lakos és multikulti van), viszont az én 5000 fős falumban és a 90 000-es megyeszékhelyen, ahová hetente többször bejárok, nem látok mindennap animefüggőket. 🤷‍♀️

2021. márc. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 31 éves nő vagyok, jelenleg munkanélküli, 10 éve párkapcsolatban élek, szeretem az állatokat, van egy macskám és 1 kutyám, vegetáriánus vagyok, a country zenét és a régi rockot szeretemy esetleg folk. Tini koromban csak mangát olvastam, elvétve néztem animét, mostanában odáig jutottam, hogy csak távol-keleti dolgokat nézek, főleg japán, kínai, thai, koreai, manga kivételével mindent fogyasztok ami szimpi. Sokat olvasok is, főleg amerikai könyveket, de egyre kevésbé tetszenek, szerintem esett a színvonaluk, jelenleg egy kínai regényt olvasok (Mo Dao Zu Shi/The Untaned).
2021. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
100%
Én olyat AKAROK* mint anna a shimonetában 😅
2021. márc. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%

Nekem van pár osztálytársam, rohadt idegesítőek, nem tudnak normálisan kommunikálni egymással ha nem valami rajzolt kislányos sz*rról van szó..

De ahogy az első válaszoló írta, több kategória is van, biztos létezik olyan animés lány is aki kedves, aranyos.

2021. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!