Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Merjem kimutatni, hogy szeretem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem kimutatni, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Együtt vagyunk hét hónapja, ő az elején sokszor elmondta, hogy szeret, és tényleg mindig érdeklődött. Sokszor az volt a vita, hogy én nem mutatom ki. De azóta már nagyon próbálkozok, és tényleg ő a mindenem. Beteg voltam amikor megismertem és neki köszönhetem, hogy jól vagyok.


De mostanában nem érdeklődik annyit. Mindig azt mondja, hogy ugyanúgy szeret meg minden. De ha a találkozásról van szó és engem nem engednek, mert itthon dolgom van, akkor úgy érzem, hogy ő nem is bánja annyira.


Próbálok úgy hozzaállni, hogy érezze. Mindig elmondom neki, hogy szeretem. Volt, hogy sírtam neki a telefonba. Össze voltunk veszve, én egyedül mentem le hozzá. Rengetegszer van itthon vita abból, hogy én sokszor négy napokat maradok, ő meg jön két napra, és én összeveszek itthon mindenkivel miatta, de ő miattam nem. Nem tudom, kezdem úgy érezni, hogy igaz amit mondanak, hogy számára én csak egy játék vagyok.


Vannak tapasztalatok? Ti mit tennétek a helyemben? Beszélgettünk már erről, de mindig azt mondja, hogy ez nincs így, és ő nagyon szeret.



2021. márc. 2. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha csak szórakozni akart volna veled nem támogatott es nem tartott volna ki melletted amíg felnem gyógyulsz. Viszont az ember egy idő után belefárad abba hogy nem látja azt hogy a másik fél is ugyanúgy szereti.

Szerintem töltsétek minden szabad időtöket együtt néha többet segít mint egy beszélgetés aminek általában mindig ugyanaz a vége. Lehet csak szar korszakát éli vagy nem tudom. De én azt javasolnám hogy csináljatok közös programokat és sokat legyetek együtt és éreztesd hogy szereted ne csak mondd. Sok szerencsét <3

2021. márc. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Tudom. Csak nem szeretném, hogy úgy legyen velem, hogy már kevésbé szeret. Mindig bújok hozzá, ölelgetem és hasonlók. Csak ezt ő már nem nagyon csinálja. Sokszor le se teszi a telefont, ha mellette vagyok. De lehet csak én lihegem túl.


Minden esetre hallgatok a tanácsodra. :) Köszönöm a válaszodat! <3

2021. márc. 3. 07:48
 3/3 anonim válasza:
Szerintem az a legtisztább, hogy ha el mondod neki ami bánt. Beszélgessetek a lehető leg többet ezekről a dolgokról. Az meg hogy más mit mond az ,,lényegtelen"(majdnem) csalódnod kell hisz abból tanulsz. De a leírtak alapján nem hiszem h játék lennél mert akkor nem let vona ott melleted. De ezt minden képpen beszéljétek meg!
2021. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!