Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el neki, h bejön?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el neki, h bejön?

Figyelt kérdés

2 éve szerelmes vagyok egy velem egyidős fiúba (lány vagyok), de nem mertem neki elmondani. Nagyjából gyűjtöttem már hozzá bátorságot, meg ha nem mondom el neki, minden nap ott lesz bennem (továbbra is) a stressz, h mi van, ha nem szeret?. Ha azt mondom neki, h Szia, egy ideje figyellek és tetszik a stílusos és szeretném megköszönni az elmúlt időszakot, a matek előtti beszélgetéseket stb.

Nagyon durva lenne? Vminek tapasztalat? Holnap talizok vele utoljára élőben, aztán 3 hónapig nem látom őt.



#tiniszerelem #holnaptalivele
2021. márc. 4. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hanyadikosok vagytok?

Szerintem mondd el neki, vagy ugy hogy gyorsan kibokod es varod a reakciojat vagy szepen felvezeted hogy "szeretnek mondani valamit, ez most fontos" es utana mondd el

2021. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Figyelj valamit régóta elszeretnék mondani,hogy tetszes,érzéseim vannak irántad,csak féltem elmondani. lehetőleg az ajkaddal mond meg,vagy írd le.
2021. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, lehet, h megpróbálom! Ment a zöld kéz:)
2021. márc. 4. 22:47
 4/6 A kérdező kommentje:
Ma elmondtam neki, de nem tetszek neki, meg rájöttem, h így nekem is jobb:) Köszönöm a válaszaitokat, segítettek a döntésben!
2021. márc. 5. 17:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( nem vagy egyedül legalább :DDD üdv a táborban.
2021. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi😊
2021. márc. 5. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!