Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak vele?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

Már jó ideje beszélgetek egy sráccal, ő kezdeményezett nálam azzal hogy rámírt és később talizni is elhívott(már kétszer is találkoztunk).

Az teljesen egyértelmű hogy ő össze akar velem jönni,már rengetegszer utalt erre,arra is hogy mennyire tetszem neki és kedvel, úgy beszél kettőnkről. Kettőnk közül pont hogy ő az aki komolyabban érez valamit a másik iránt(persze én is kedvelem, de én a kezdettől fogva fontosabb vagyok neki)

Viszont! Valamiért az a két randi óta nem tudunk újat összehozni,mégpedig miatta. Megbeszéljük,aztán mindig van valami kifogása. Nem hazudik az biztos, viszont ezek olyan dolgok amiktől ha akarja meg tudná oldani. Legutóbb már nem is mondott konkrét időpontot, csak hogy szól amint jó neki.

Én őszintén nem értem hogy mi van. Az biztos hogy ő szeretne összejönni velem, azt is mondja hogy hiányzok,amikor le kell mondania. De valamiért meg ez így olyan furcsa.

16/L


2021. márc. 4. 19:57
 1/10 anonim válasza:
100%
Hát ennyi alapján nehéz megmondani de talán rájött hogy nem rajongassz érte annyira, mint ő érted.
2021. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%

Ne sürgesd a fiút.

Ha akar veled találkozni, megtalálja a módját. Egy hét nem nagy idő. Ezt várd ki. Ha nem jelentkezik, fogadhatod másik fiú közeledését.

2021. márc. 4. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Te vagy a nő, nehogy már neked kelljen görcsölnöd ezen! Mondd meg neki, hogy ha elhív, akkor ne mondja le, mert az egy tróger dolog. Ha meg állandóan le kell mondania, akkor ne hívjon el!
2021. márc. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

1.válaszoló: az inkább az elején volt így, de fokozatosan egyre jobban "érdekel" engem is, szóval nem hiszem hogy ez lenne. És írásban ugyanúgy kifejezi hogy akar,csak a tali nem jön össze

2: igazad van, csak aggódom a korlátozások miatt, hogy mikor lesz lehetőségünk újra találkozni, ha ilyen új tilalmak jönnek:/

Utolsó:erről majd megpróbálok vele beszélni,ha egy héten belül sem sikerül összehozni

2021. márc. 4. 20:50
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem most csak a szabadban tudtok találkozni majd.A fenti leveled utolsó 2 bekezdése aggodalomra adhat okot de,az is igaz hogy túlságosan nem szabad erőltetni.Lehet hogy lebetegedett és ezért húzza halassza hogy megóvjon téged. az sincs kizárva hogy valamit szégyell elmondani és azért húzza az időt?Szóban vagy írásban beszéltek? Ha írásban akarjátok összehozni a talit érdemes lenne átnézned, és akár a barátnőddel értelmezni, hátha ő mást is kilát belőle amin esetleg te átsiklottál, ez sokat segíthet.
2021. márc. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Fentebb (#2) már írtam, most kibővítem:

Talán türelmetlen vagy, de felhívom a figyelmed arra, amit Te írtál:

A fő kérdésben egyrészt azt írod, hogy kettőtök közül a fiú az, aki komolyabban érez, sőt, szeret Téged. Ugyanakkor nézeted szerint, ha akarná a találkozót, meg tudná oldani...

Várj még, de ne azt lássa, hogy ráakasztod megad, mert elbízza magát és parancsnokod lesz.

2021. márc. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy a jövőhéten megpróbál bejönni, én mondtam hogy nekem melyik napok jók,hogy azért az se legyen hogy én bármikor ugrok és az egyéb dolgaim nem számítanak. Hát kíváncsi leszek

Amúgy megint írta,hogy mennyire sajnálja hogy nem tudta megoldani,és hogy már hiányzok neki, és hogy nem szereti lemondani és olyan dolgokat ígérni amit utána nem tart be. Dehát nem tudom

2021. márc. 7. 15:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha nem egy varosban, faluban laktok, akkor miért vagy türelmetlen?

Na, majd a jövő héten eldőlhet.

2021. márc. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazad van, tényleg türelmetlen vagyok:/ gondolom mert itthon vagyok hónapok óta és őrülök ha bármi történik velem, és várom is a találkozást. Állítása szerint ő is:D

Mindegy, visszafogom magam és várok. Szerintetek mennyi idő az ameddig még nem számít annak, hogy csak szórakozik velem és hülyére vesz?

2021. márc. 7. 16:58
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy egy nagyon közeli faluban lakik, pár km re a városomtól
2021. márc. 7. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!