Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan küzdhetnék meg az exemér?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan küzdhetnék meg az exemér?

Figyelt kérdés
Sziasztok, olyan kérdéssel fordulok hozzátok, hogy van e valami tuti tippetek, hogy hogyan kaphatnám vissza az exem? Biztos információból tudom, hogy lehet nála esélyem, ha kicsit küzdök érte.. 5 hónapja mentünk szét, és főleg azzal az indokkal, hogy nem sokat teszek a kapcsolatér, a jövőnkér. Ebben egyet is értettem, mert tényleg nem tettem oda magamat, viszont 5 hónap alatt elég sokat sikerült ezen dolgozni, és mostanában jeleket kapok vele kapcsolatban, látom a hozzátartozóikat, vele álmodok folyamatosan már 3 hete, és amikor gondolkodtam, hogy ráírok, akkor kaptam meg pont azt a biztos információt is. El is kezdtem vele beszélni megint, és megmutattam neki, hogy tényleg fejlődtem. Arra gondoltam, hogy kicsit puhítom még, beszélgetek vele, és olyanokat teszek, amikre tudom, hogy vágyott a kapcsolatban (több odafigyelés, illetve esetleg elhívom randira). Szerintetek ez jó lehet? A hagyjad az exedet válaszokból nem kérek, mert én nem vagyok az újrakezdés ellenzője

2021. márc. 6. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
96%
Lassan fokozatosan,belátja majd ő is idővel,szurkolok,ha pedig újra összejöttök sok boldogságot!
2021. márc. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Még egy ideig beszélj vele, aztán ha már ő is érez irántad újra szeretetet, akkor nyugodtan hívd el randizni. Hajrá, drukkolok! ;)
2021. márc. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!