Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek kedvelhetett vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kedvelhetett vagy szeretett?

Figyelt kérdés
Röviden összevesztem egy nagyon jó barátommal. Ő fiú, én lány. Megbántott, és utána nem is keresett (mondjuk én is megszakítottam vele a kapcsolatot). Ezután elengedtem a dolgot, gondoltam utál. Erre visszahallottam hogy ő is azt hiszi hogy én utálom. Viszont a viselkedésén nem tudok kiigazodni, barátaim szerint nem szép szavakkal illet, viszont a tanároktól mindig kérdezősködik rólam. Ha meglát, mindig néz. Volt olyan, hogy játszottak a haverjaival, elmentem mellettük, hátranéztem és ő akkor is végig nézett engem a többiektől kifordulva. Nem keres, amiért régen kedvelt ma hátránynak állítja be elvileg, viszont folyamatosan nézeget, utánam fordul, kérdezősködik. Ezek szerint nem tudta magábn lezárni dolgot vqgy mi lehet?

2021. márc. 13. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
Lehetséges, hogy tetszel neki. Szerintem nem mer közeledni feléd, mert fél, hogy haragszol rá. Vedd kézbe a dolgot, írj rá, beszéljétek meg a bonyoldalmakat, aztán majd csak alakul valahogy
2021. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kérdezz rá nála, ha eddig jóban voltatok, egy kérdést mindenképpen megér.

Én a helyedben a barátságunk oldaláról közelíteném meg a dolgot. Megkérdezném tőle, hogy szeretné-e megbeszélni a történeteket.

Az igaz barátság egy életen át kitart, és elbír 1-2 összeveszést.

A fiúkkal meg az a helyzet, hogy sokkal nehezebben lépnek, sokkal bizonytalanabbak és talán jobban félnek az elutasítástól, mint a lányok.

A szerelmi részt egyelőre ne feszegesd, mert lehet, hogy nála tényleg csak barátságról szólt a dolog. Ha meg nem, azt előbb-utóbb úgy is kiböki :)

Viszont csak egyszer kérdezd meg, akár írásban, akár személyesen. Ha nem reagál, vagy elutasító, akkor inkább hagyd! Ha a közeledésedet így fogadja, akkor nem érdemes erőltetni a dolgot, akármiről lett volna szó.

2021. márc. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!