Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan törhetett össze ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törhetett össze ennyire lelkileg egy lány?

Figyelt kérdés

Általános iskola,Budapest 2016

2 évig tánc partnerek voltunk egy lánnyal havonta 2-3 fellépésünk volt és heti 3 tánc óra(néptánc) mindig csak egymással táncoltunk olyan voltunk már mint a borsó meg a héja a tanárnak esze ágába se volt minket szétszedni szenzáció volt azt mondta mindenki hogy soha nem láttak ilyen két egy hullámhosszon lévő embert.

Már olyan 16 éves lettem amikor a hormonok hatására elkezdtem iránta érezni valamit és szerelmes lettem belé.

2 hónap tanakodás után elmondtam ezt neki és ott volt a vége. A lány először nem volt hajlandó velem többet táncolni 1 hétre rá be is fejezte a táncot. Elvesztettem a partnerem, a barátom annyi siker és együtt nevetés után hirtelen mindennek vége volt, teljesen össze törtem a hobbim a tánc a szerelem a barátság egyszerre kudarcba fulladt.


A lány az évfolyamtársam is volt az általános hátralévő fél évében végig került engem beszari és szomorú voltam fél évig.

A tanév vége óta (3 éve) nem láttam

Ez a mai napig számomra egy kideríthetetlen eset és nagyon sajnálom még mindig pedig már lassan 5 éve.



2021. márc. 15. 00:02
 1/5 anonim ***** válasza:
10%

Hát a néptánc az nem is igazi tánc, valcert meg HipHopot kellett volna táncolni, ott amúgy is jobb csajok vannak. Szenzáció nem értem hogy lehettél.. Tudom Bla-Bla-Bla, dde a valcer sokkal hasznosabb.. Azok a lányok akik képesek zenének csúfolt kornyikálásra táncolni, már csak ilyenek. Ezt nem bantasbol irom, de a néptáncosokkal soka rossz tapasztalat, na meg na.. én valceros voltam...


Most hogy tisztáztuk ki kicsoda, eltelt 5 év. már nem nagyon van mit tenni. Amikor ez történt és kilépett a táncból, utána kllett vna menj ra ekllett vna irj, fel kellett vna hivd. és magyarazatot kellett vna kovetelned, szépen higgadtan megtudtatok beszélni. Akkor kellett volna egy kicsit több tök. Ezzel elrontottada gyerekkorod, holott lehetett volna tisztazni, lehet sokkolta a hir, vagy o csak baartként tekintett rad. Mostmar ha van lehetoseged keresd fel és beszeljetek bar sok eselyt ne varj, mert ezt 2016-ban kellett volna tisztazni, ez mar elsüllyedt hajo. Vannak nala sokkal jobb tancoslányok. Iratkozz be Hip-Hop-ra vagy valcerre. Annak legalább van romantikaja.

Dr.

2021. márc. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

#1 Nem valcerros vagy Te, hanem egy tapintatlan bunkó!


Kedves Kérdező!


Az 1. válaszoló valószínűleg arra célozhatott, hogy régebben volt a néptáncosok és a valcerosok között egy ellentét, ami miatt utálták egymást. De könyörgöm, mi köze ennek a kérdezőhöz?


Egyet értek abban, hogy ezt akkor kellett volna tisztázni, de ha ennyire bele vagy zúgva, talán egy pszichológus segíthet. Fel kellett volna már, hogy dolgozd!

2021. márc. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

Tipikus kortünet, túlmisztifikálod a párkapcsolatokat.


Sosem szabad szerelmi vallomással indítani, hiszen kettőn áll a vásár mindig. Attól, hogy neked bejön valaki, még nem biztos, hogy fordítva is így van.


Ez volt a tanulópénzed. Egy életen át fájni fog, szar ügy, de azt hiszem mind ismerjük az érzést :)

2021. márc. 15. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
néha úgy érzem, az én iskolám volt az utolsó normális a világban...tényleg nincs már más táncos az országban,akit úgy neveltek volna, hogy a partnered úgy ahogy van tabu, mert ennyi munkát és sikert és lehetőséget nem áldozunk be némi tinidráma oltárán?
2021. márc. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem acélból van
2021. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!