Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit lehet kezdeni ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiúba annyira hogy ezt el se lehet mondani. Minden megvan, a kémia a vonzalom a kölcsönös megértés, külső és belső szimpátia stb. De mégis valahogy nem érdeklem eléggé azt a fiút. Bejövök neki és mindig látszik hogy nem vagyok semleges neki sem, már sokmindent át is éltünk, érdeklődött felém lépett felém keresett is nem egyszer. Viszont szerintem valahol én is elrontottam mert mikor az enyém lehetett volna nem mutattm ki eléggé hogy mennyire akarom és én semmit nem csináltam csak rá vártam. Ettől függetlenül tudja hogy nekem bejön, csak aztán mindig visszalépett és könnyebben megszerezhető lányokkal foglalkozott mert ők rámentek és legyezték az egóját. Mire sikerült magam rávenni nagy nehezen hogy én is tegyek valamit, addigra kicsúszott a kezeim közül és mással lett. Hiába annyi lehetőségem lett volna megszerezni mindig elhalasztottam és tehetetlen helyzetbe kerültem. Ez már régóta húzódik és még mindig ugyanolyan mély nyomot hagyott bennem mint mikor elkezdődött. Különösen vonzódok és vágyódok hozzá de nem tudok mit tenni. Ő tipikus olyan fiú akire sok lány ráhajt és mindig inkább a magukat könnyen adó lányokhoz csapódott. Pedig minden megvan bennem ami neki szimpi és mégsincs semmi köztünk már. El se tudom mondani mennyit jelent ő nekem és mégsem voltam rá képes kimutatni felé azokat amik bennem voltam. Nem mertem mikor lett volna lehetőség, hiába adott volt keresett meg minden. Elrontottam.

Nem értem ezt. Ha minden dolog megvan, bejövök neki láttam rajta hogy akarja, jobban is vonzódik hozzám mint a többi lányhoz, akkor miért van ez? Két személy között ilyen esetben miért nem alakul ki szerelem ha mindkettőnek bejön a másik? És nem csak külső szempontjából hanem belsőleg is ugyanúgy. Sokat beszélgettünk már és ismerjük is egymást. Tudja hogy nekem is mennyire bejön, meg engem is jó csajnak tart akkor miért nem teljesedett ki köztünk az egész? Barátai elmondása szerint én vagyok a legjobb csaj azok közül akikkel neki valaha alakult bármi is és nem értik hogy egy normális szép lányt miért nem képes felszedni úgy hogy közbe én is mindennél jobban akarom.

Tényleg annyi ideje húzódik ez már, mindig visszataláltunk egymáshoz és nem múlnak el az érzéseim. Hiába próbálkoztam mással. Azt mondják ha másba beleszeretsz elfelejted és nem fog érdekelni. Hát nálam nagyon nem. Ezt nem tudom felfogni hogy mi lehet a baj mégis, miért nem lehet együtt két ember akik közt vonzalom megértés szimpátia minden megvan. Miért kéne mással kialakítanom kapcsolatot és miért kell őt elengednem meg lezárnom magamban ha semmi baj nincs vele kapcsolatban ami miatt ki lehetne zárni a szívemből. Ilyenkor két ember miért nem lehet együtt az életben? Kikészít már ez az egész teljesen.

Mit gondoltok erről?



2021. márc. 15. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Leírtad a választ. Amikor megvolt a lehetőséged nem éltél vele. A srácok többségénél ez egyértelmű válasz és valószínűleg ezért nem is próbálkozik már nálad. Persze lehet csak féltékennyé akart tenni, de a leírtakból szerintem inkább csak elengedett téged.

Nőként viszont sose fuss egy pasi után. Ha tényleg érez valamit irántad és bejössz neki, akkor neki kell lépnie, te maximum a jeleket küldheted neki, illetve olyan helyzetet kialakítani, ami egyértelművé teszi, hogy akar-e tőled valamit, vagy sem.

2021. márc. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Te tudod
2021. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát azért nem alakulhat ki, mert elrontottad. Te írtad le.


"Nőként viszont sose fuss egy pasi után."

Ilyen tanácsokra ne hallgass. Nincs olyan, hogy a másiknak kell lépnie, csak ha el akarod cseszni a lehetőségeidet. Lépjen az, aki előbb érzi, hogy akar a másiktól valamit.

2021. márc. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Minden álmom, hogy egyszer így beszéljen rólam egy lány, mint te erről a fiúról :D


Szóval, szerintem az általad leírtak alapján az lehetett a gond, hogy egyikőtök sem lépett. Mindketten megmaradtatok a "plátói szerelem" státuszban, és kialakult egy patt helyzet. A fiúban nem volt annyi kraft, hogy odamenjen hozzád. Az a lány meg nagyon ráment, akiről beszéltél, és egyszerűen engedett a lendületnek a srác. Maga sem tudja szerintem mit akar.

2021. márc. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azta baszki. Én is pont így vagyok már másfél éve. Majdnem minden passzolt rám abból amit leírtál, kivéve az hogy mi nem beszéltünk még. Én is elrontottam egy időben mert kerültem és ignoráltam (ez még szeptemberben volt) pont akkor amikor ő a legjobban próbált "közeledni". Akkor nézett nap mint nap, akkor jött oda mellénk, én pedig elmentem mellőle. Volt amikor megint odajött de én megint elmentem. Nem vagyunk osztálytársak, azt se kéne tudjam hogy létezik. Én is olyant érzek iránta amit leírni se tudok. Naponta betegedek bele abba hogy júniusban elmegy és többet már nem is láthatom. Ő azóta is nézeget ide, meg forgolódik hátra ha éppen előttem megy. Szerintem és remélem hogy még ő sem lépett túl. Próbáltam helyrehozni a szeptemberi hibámat. Bejelöltem snapchaten de nem jelöl vissza. Nem tudom azért mert nem tudja a nevem vagy mert nem akar. Utána facen is. De ott se jelöl vissza. Itt azt nem tudom hogy azért e mert már nem használja a facet(2017-es profil, azóta semmi. Mondjuk azelőtt se volt, de lényegtelen) vagy mert tényleg nem akar és ebbe is bele vagyok betegedve. Azért jelöltem be hogy ne legyek bizonytalan az érzései felől, de ígyis az vagyok mert nem tudom miért nem jelöl vissza. Alig látom mostanában. Egy héten egyszer, kétszer 4 másodpercre. Ha elmegy a suliból ennyit se fogom. Nem tudom mi van, nem tudom mi lehet, miért nem jelöl vissza(ha lássátok a válaszom légyszives a véleményetek írjátok le hogy mi az oka amiért nem jelöl vissza).

Ha nem direkt nem jelöl vissza hanem csak nem látta mert letörölte és nem tudja a nevem akkor az olyan mintha helyre se hoztam volna a hibám. Nem tudom hogy ha van két ember akiknél kölcsönös a dolog akkor az élet hogy nem sodorhatja össze őket. Miért kell ennyi akadály legyen?

16l

2021. ápr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!