Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Első csókos sztorik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jkg341 kérdése:

Első csókos sztorik?

Figyelt kérdés

Imádok ilyeneket olvasgatni😅

Pls trollok kíméljenek



#csók #szerelem #első csók #Első csókos sztorik
2021. márc. 16. 02:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
sajnos még nem volt... (lány)
2021. márc. 16. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%
Igen.Emlékszem rá.Nem is tudnám elfelejteni.
2021. márc. 16. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A legelsőre nem emlékszem, csak arra, mikor a mostani barátommal csókolóztam először. Azt mondta, tuti bénán csókolok, aztán megcsókolt, de abbahagyta, és megkérdezte, hogy mit csinálok. Hát na, addig csak egy fiú csókolt meg, és neki is én voltam az első, egyikünk se tudta pontosan, hogy kell. :D Azóta megtanultam
2021. márc. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Szörnyű volt. Egyrészt részeg voltam, másrészt egy lány csókolt meg engem de úgy jött mint derült égből a villámcsapas. Nyáron ejszaka a Balaton parton a fűben feküdtünk és én éppen söröztem biztos jó büdös volt a szám.

Volt velünk egy pár akik éppen akkor jöttek össze és részegen arról dumáltunk a csajjal de jó nekik erre ő hirtelen felült rámterdelt és szó szerint lesmárolt. Az volt életem első csókja fogalmam se volt mit akar atdugta a nyelvét a számba és majdnem eltörte a kezemet a térdével. 18 körül lehettem azóta se láttam a lányt 😅

2021. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Szex után történt
2021. márc. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
szex utan elso csok? mekkora arc :D
2021. márc. 16. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Én vagy a lány?
2021. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
96%
sz.r volt azt se tudtuk hogy kell
2021. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
98%
Ha lehet, akkor meg nem történtté tenném. Barátnőm bevallotta, hogy érez dolgokat irántam, nekem meg bűntudatom volt, hogy heteróként nem viszonzom, mégis hagytam elcsattani köztünk egy csókot, hátha hirtelen kiábrándulok, vagy nem tudom. Nem kellett volna, tökéletesen elcsesztem vele a barátságom, bár miután ezt kimondta, nem volt nagy jövője a barátságunknak többet. Azonnal tekertem haza kimosni a számat, mert bűnösnek éreztem magam. Hát igen, megesik.
2021. márc. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Odamentem, lesmárótam, jóvót, mentem gyakszára.
2021. márc. 17. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!