Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet ebből még valami?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ebből még valami?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek valoszínüleg bejövök és nekem is bejön. Egy baráti társoságban vagyunk most hétvégen voltunk egy házibuliban, ahol nagyon összemelegedtem vele. Ez azt jelenti, hogy smároltam vele vele aludtam úgy hogy átkarolt meg minden. Viszont én elége be voltam rugva és felhívtam egy másik lányt akinek olyanokat mondtam, hogy nagyon szeretem meg ilyeneket pedig Ő nem is jön be. Azóta mondtam mindenkinek, hogy nem jön be de az a lány mostmár nagyon idegen velem. Az üzeneteimre se válaszol csak hosszú idő után röviden pedig eddig mindig Ő írt. Ezt most nagyon elcsesztem?

2021. márc. 16. 10:24
 1/3 anonim ***** válasza:
70%
Őszintén? Igen. 2 hibát is vétettél, az egyik az, hogy nem húztad meg a csajt, mondjuk ezt a részegségnek betudhatjuk, ha nagyon durván ki voltál ütve. Illetve felhívtál egy másik csajt, na ezt nagyon nehezen viselik a lányok. Legyél tökös és állj a csaj elé, mondd el neki, hogy mi történt valójában és egyből választ kapsz a kérdésedre, hogy elcseszted-e a dolgot.
2021. márc. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy most legalább 2 hétig nem fogom látni mert addig nem fogunk bulizni egyedül pedig nemtom elhívni sehova.
2021. márc. 16. 11:08
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szép vagy.

Egyedül miért is nem tudod elhivni sehova?

Itt pl eldugott kis utcakba senki sem szól hogy maszkot fel. Nem is jarkalnak a rendőrök. Kivitelezhető hogy elhivd és megbeszeld vele a történeteket, viszont ha nem kíváncsi rád akkor ez ennyi. Szpas:)

2021. márc. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!