Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek van egy Balázs nevü fiú barátja, akivel sokat hivásoznak, elvileg lecukizzák egymást meg ilyenek, de én kifejezetten féltékeny tudok lenni erre a srácra, egy ideig mondtam a barátnőmnek, hogy kicsit kevebbet beszéljen nekem róla mivel nem túl kellemes érzés, persze egy kicsit kevesebbet beszél róla, de mikor valahogy témába kerűl instant terelni akarom róla a beszélgetést, meg nagyon nyomasztó, akkor érezném magamat legjobban ha nem beszélne vele, de nem akarok az a srác lenni aki igy megtitlja a barátnőjének, hogy beszéljen valakivel, mert az eléggé nagy önzőség lenne. Szóval valakinek van valami ötlete, hogy hogyan tudnám a féltékenység érzetet csökkenteni?



ui: Tavaszi szünetben találkoznak elvileg, szóval emiatt mikor csak eszembe jut eléggé tudok szenvedni.



2021. márc. 18. 21:19
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
53%
Ennek nem lesz jó vége,megfog csalni
2021. márc. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
60%
Ne legyél féltékeny, beszélj a baratnőddel, hogy nem gyanakvásbol, de ugye balazzsal csak baratok vagytok? Ha azt mondja igen, akkor probalj meg hinni neki és bizni benne. Viszont ha megcsal, akkor lapát.
2021. márc. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 A kérdező kommentje:
Hát, nekem már töbszőr is mondta, hogy csak barátként tekint rá, minden erőmmel próbálok bizni bennne, mert minden porcikámmal imádom őt. Amúgy honnan tudjam, hogy megcsalt? nem akarok turkálni a telefonjában meg ilyenek, illetlenség lenne.
2021. márc. 18. 21:31
 4/35 anonim ***** válasza:
69%

Haver ez szopó xD

Kettesben találkoznak, videóhívás, cuki...

Én megmondanám hogy ez így nem okés, de a srácban sincs sok gerinc, se empátia...

2021. márc. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
42%

Ez nem a legnormálisabb.

Én a párom mellett sosem cukiznám le a haveromat, ez olyan félreérthető. A hívás még oké de azt sem kell túlzásba vinni.. Beszélj a barátnőddel hogy neked ez rosszul esik.

2021. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
34%
kiégek amikor valaki hivásozást ír.😅😅😆
2021. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
25%
Amugy baszd orrba a gyereket.
2021. márc. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
4.-nek. Amúgy a szülei nem akarnák, hogy találkozzon idegen fiúkkal, szóval azt fogják mondani, hogy velem találkozik.
2021. márc. 18. 21:54
 9/35 A kérdező kommentje:
5.-nek. Megróbálok vele megint beszélni.
2021. márc. 18. 21:55
 10/35 A kérdező kommentje:
7.-nek. bocsi, hülye megszokás
2021. márc. 18. 21:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!