Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Tetszik egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Tetszik egy srác és én is neki de túl antiszoc vagyok ahhoz h tudjam mit kéne csinálni

Figyelt kérdés

Van egy srác aki eddig elég egyértelműen fejezte ki h bejövök neki. Nem "életem szerelme" (elvégre alig ismerem) de szerintem lehetne belőle valami.

A gond ott van hogy iszonyatosan antiszoc vagyok és gőzöm nincs h mit mondjak/csináljak ha szeretném h történjen is valami.

Amíg nem volt egyértelmű folyamat piszkáltam. Viszont most h az, megijedtem és nem tudom mit csináljak mert nem akarom elrontani


2021. márc. 20. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Tudod is, hogy mit jelent ez a szó vagy a 13 évesek körében menő és használod?

Amúgy ha így is tetszettél neki minek akarsz megváltozni?

A kapcsolatoknak pont az a lényege, hogy olyan embert választasz magad mellé, akinek szivesen hagyod, hogy megismerjen.

2021. márc. 20. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem megváltozni szeretnék csak nagyon nehezen kommunikálok és ez az első alkalom hogy valaki akar tőlem valamit és nem tudom mit kéne csináljak. Egyszerűen nem tudom hogyan kell bánni az emberekkel
2021. márc. 20. 12:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el és kérd meg, hogyha neki valami hiányzik vagy nem tetszik azonnal szóljon.
2021. márc. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy személyiségjegy, csak egy kifogás. No excuses, just do it.
2021. márc. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
csak nyisd ki a szád, onnastól könnyű lesz. ne parázz, add önmagad. legyen önbizalmad;)
2021. márc. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 trichard2001 ***** válasza:
100%
Hogy érted, hogy antiszoc vagy? Csak nem jársz társaságba vagy online se nagyon beszélsz? Illetve mit csinálsz szabadidődben?
2021. ápr. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!