Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan alakult át a barátzónás...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakult át a barátzónás kapcsolatod párkapcsolattá?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 09:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Sehogy legalábbis nekem. Másnak lehet sikerül. :D
2021. márc. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
51%
Úgy hogy a csajt előtte lekoppintota vagy 3 másik pali, végül félév magány után beadta a derekát, úgy is bánt velem mint a kutyával, nem tartott sokáig a dolog
2021. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem soha,volt egy haverom 14 éves kora óta halálosan szerelmes volt egy gyönyörű lányba, de csak barátzóna jutott neki.

A 14 éves lánynak több kapcsolata is volt, 14-17 ig, 17-18, 19-24.

Az utolsó pasija lecserélte egy másik 18 évesre, és akkor volt a lánynak sok alkalmi partnere, végül 28 évesen összejött a haverommal aki végig kitartott mellette.

A nő csak háziasszony a haverom pedig jól kereső IT-s, elég papucs. De legalább teljesült álma


Bár szerintem itt az volt hogy a nőnek csak azért kellett mert már nem volt lehetősége jobbra másra

2021. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

#3 Ez egy nagyon szomorú történet. Tiniként eldobta az érte szerelmesen teperő srácot, közel 15 évig szétrakatta magát mindenkivel, akivel lehetett, majd mikor már a pali kialakította az egzisztenciáját és a lehető legkényelmesebb lett, összejött a "gyerekkori" udvarlójával.


Az se semmi aki ezt engedi, de ő tudja. Sajnálom azért.

2021. márc. 20. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem sem alakult át, de annyit azért szeretnék hozzátenni, hogy bár eleinte szenvedtem, de később rá kellett jönnöm, hogy jobb volt ez így. Ahogy eltűnt a rózsaszín köd rengeteg olyan dolog volt, amit csak akkor vettem észre és emiatt valószínűleg ha össze is jöttünk volna nem lett volna hosszú életű a kapcsolat. Szóval utólag nem bánom, hogy nem lett belőle több.
2021. márc. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!