Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk akiket elhagyott a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk akiket elhagyott a lány akit szeretettetek! Miben hibáztatok?

Figyelt kérdés
2021. márc. 21. 13:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
(Feltéve, ha ti voltatok hibásak!)
2021. márc. 21. 13:31
 2/12 anonim ***** válasza:
98%
Drogoztam,verekedtem (nem őt vertem meg) hanem random embereket,elméletileg meg is csaltam igaz csak egy csók volt. Viszont az ő részéről is sok hiba volt. Minden esetre nagyon bánom, hogy elvesztettem ezt a lányt.
2021. márc. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
96%

Nem foglalkoztam vele eleget, mert nem olvastam a gondolataiban, csak akkor csináltunk valamit együtt, ha szó volt róla.

Nem volt megfelelő szájhigiéniám. (Pár lukas fog miatt mindegy volt, hogy mikor mosok fogat, büdös volt a szám - azért ez elég ciki, de nekem nem tűnt fel, a bírálat meg az volt, hogy "sosem mosol fogat" és nem az, hogy "ha mostál fogat és még mindig büdös, akkor menjünk el egy fogászatra és nézzenek rá".)

Volt, akit én hagytam ott, mert állandóan a barátnőitől hallottam vissza mindent, amit csináltunk és a barátnője rám hajtott, hát mondtam, hogy menjenek szobára ketten, ha ennyire izgalmas a téma.

És volt, akivel csak egyszerűen nem működött: Én mentem Nagy-Csóványosra, nem jött. Mentem bringázni, nem jött. Mentem strandra, nem jött. Ment inni, nem mentem. Szerveztem bbq bulit, nem jött el. Dugás volt és filmezés, de nem tudott film után 2 értelmes szót mondani a filmről, én meg kielemeztem, csak pislogott és bólogatott, majd kiment rágyújtani egy cigire. Jó bőr volt, és tetszett neki a pömpölőm, de semmi más nem volt köztünk, ami miatt érdemes lett volna tovább csinálni.

2021. márc. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

Messze túl sokat adtam neki és nem figyeltem arra, hogy ő tizedannyira sem szeretett. Már így indult a kapcsolat is: "próbáljuk meg". Ez abból állt, hogy én elhalmoztam szeretettel, ő meg közömbösen fogadta azt. A vége után hónapokkal később jöttem csak rá, hogy ez teljesen egyoldalú kapcsolat volt, csak én akartam belelátni minél többet.

Azt is észre kellett volna vennem, hogy figyelemhiányos volt a lány és neki a kapcsolat abból állt, hogy a problémáit sorolja a barátjának. Amikor pedig a mi kapcsolatunk került először gödörbe, rögtön otthagyott.

Nem bánom, hogy megismertem, de azóta nem is nagyon voltam szerelmes, mert túlságosan sebezhetővé válok úgy. Különös módon a vége után kb 1 évvel megkeresett a lány, mert dumálni akart. Valamiért folyton arra terelte a témát, hogy már teljesen más típusú férfiakat keres, olyanokat, akik férfiasabbak. Sosem értettem, miért akart ennyi idővel a vége után újra megalázni, valószínűleg volt valami defektje, amit nem vettem észre a lila köd miatt. De ez a se@@fej viselkedés sokat segített, hogy gyorsan kiszeressek belőle és le tudjam zárni a dolgot.

2021. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Semmiben nem hibázott egyikünk sem. Egyszerűen nem egyeztek meg az igényeink alapvető dolgokban.
2021. márc. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

Minden egyes alkalommal másban hibáztam. A legfőbb hiba amit kerülni kell: ne tedd a női nemű párodat az életed sztárjává, céljává. Legyen a cseresznye inkább életed tortájának a már meglévő habján.

A te életed a te filmed, mindenki más csak mellékszerepet kaphat benne. Ez a normális.

De: könnyű átesni a ló túloldalára is. Attól még, hogy nem nyalod ki a másik fenekét csak azért mert neki puncija van, még lehetsz rendes és törődő. Csak ne legyél egy nyálgép, és ne róla szóljon az életed.

Legyenek saját céljaid, amik élvezzenek prioritást más emberek előtt. Ez után jöjjön a szüleid, tesóid, rokonok, barátok, párod, stb.

Másik: egyfolytában fejlessz magadon az apróbb dolgoktól kezdve. Legyenek több kisebb goal-ok is az életedben, ne csak egy-két nagy. Merj nagyot álmodni. De egy álom terv nélkül csak álom marad. /Utolsó két sor Mészáros László után szabadon/

2021. márc. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
6%
6-os vagyok még: Hallgathatsz rám, mivel jelenleg sikeres vagyok, elhagytam régen a fenti hibáimat
2021. márc. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
15%

Le lehet pontozni, egészen nyugodtan bárki megteheti. De jelenleg én ülök a Marina Bay tetején a nőmmel, és másokat nem igazán látok. Rolex a csuklómon, egy 2018-as Chardonnay a kezemben kristálypohárban.

Innen üdvözöllek így egy szál gatyában titeket a medencéből Szingapúrból.

2021. márc. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
És mégis a gyakorira jössz fel, hogy bizonygasd a szuper életed. Tiszta Berki.
2021. márc. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%

8-as

Én nem úgy olvastam hogy azt kérdezik milyen életed van. Ez senkit sem érdekel!xD

2021. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!