Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dhzdhs kérdése:

Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom, akivel az utóbbi időben nagyon közel kerültünk egymáshoz. Legjobb barátoknak mondjuk magunkat, semmi tabu témánk nincs, feltétel nélkül bízunk a másikban. Az utóbbi időben elkezdett tetszeni, de fordítottam neki sok figyelmet, mert úgy voltam vele, hogy nem mennék bele egy kapcsolatba. De az utóbbi napokban szerelmes lettem belé (életemben először vagyok szerelmes). És nem tudom, hogy mondjam el neki, mert most esett túl egy eléggé durva szakításon.

2021. márc. 21. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Ha minden megvan, akkor simán elmondod osztjónapot
2021. márc. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát inkább utalgass rá akár rejtett bókokkal akár mozdulattokkal kedvességekkel. Nézd meg ezekre hogy reagál aztán ha úgy látod viszonozza akkor elmondhatod neki.
2021. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Egy újabb ifjú titán, aki beleszeretett a "lány barátjába", miért nem lepődök meg? xD No de, hogy valami hasznossal is hozzájáruljak ehhez az igön életbevágó problémádhoz, így azt tanácsolom, hogy ha nagyon friss ez a szakítása, akkor lehet érdemes egy kicsit várnod, lehet, nem áll még készen egy új kapcsira, és a "legjobb fiú barátjától" most nem az a fajta támogatás esne neki a legjobban, hogy egyből letámadja, mintha csak erre a szakításra várt volna xD
2021. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Jkg341 ***** válasza:
Még ér a válasz:D?
2021. ápr. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!