Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elmondjam neki? És ha igen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki? És ha igen, hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy osztálytársam (lány), aki év eleje óta jár az osztályba. Eleinte még csak, úgymond tetszett, de nagyjából november óta már tényleg szerelmes vagyok belé. Nagyon jó barátok vagyunk, amikor még volt suli, együtt mentünk haza. Mindketten szeretjük a Jóbarátokat, gyakran szoktunk róla beszélgetni. Amióta nincs suli szinte minden nap szoktunk Snapchat-en írogatni. Amikor még együtt mentünk haza, rákérdezett, hogy van-e valakim. Nemrég azt is megkérdezte, hogy nekem milyen lányok jönnek be.

Mit tegyek?



2021. márc. 22. 16:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki, mert vszeg bejössz neki, ha már ilyenek kérdez.
2021. márc. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szedd össze a tokod, talizzatok, hivd felre egy nyugis helyre és mondd el neki mit érzel, mondd el, hogy sokat gondolsz rá, varod hogy írjon, és hogy szereted. Szeretnéd ezentúl vele nézni a jó barátokat. Nyakadba ugrik megcsokol és lesz belole szerelem ;)

Sztem is bejossz neki, ha nem igx lenne nem pocsékolna rad az idejet, merj lepni! ;)

2021. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki, ezek alapján bejössz neki :) Tökéletes lesz, ha azt mondod amit ide is írtál "Eleinte még csak, úgymond tetszettél, de nagyjából november óta már tényleg szerelmes vagyok beléd" Hajrá :)
2021. márc. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2 Szerinted hol találkozzak vele, és egyáltalán, hogyan hívjam el valahová?
2021. márc. 22. 21:38
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! 2. vagyok. Figyelj. Írd neki, hogy hiányzik az, hogy mostmár nem tudod hazakísérni, meg régen láttad, jó lenne, ha láthatnád, Mit szólnál hozzá, ha találkoznánk? (Ezt igy kérdezd meg tőle) Ha azt mondja oké, akkor készülj fel, rá, lekliekben is, mivel most minden zarva én beugranék boltba és amit szeret vennek pl coca colat, vagy fantat vagy gyömbert vagy fuzeteat vagy energiaitalt stb egy kis fiygelmesseg egyet neki egyet neked, ha eblemegy a taliba. Valahol az utcan az ő haza és a Te hazad között de az is jó ha az ő környékükön, azt úgyis jol ismered, hiszen hazakisered a csajt. Ha nincs ilyen hideg szeles idő, tudtok beszélgetni. Kezdd ugy az egészet, hogy megöleled amikor meglatod, mondd h hiányzott és add oda neki a colat. Aztan kérdezd meg miujsag vele, nem e hiáynzi k a suli, beszélgessetek. Ez azért fontos, hogy lasd milyen hangulata van éppen, mennyire nyíltan mesél magaról, ha ellkesen mesél magáról, az azt jeelnti jól érzi magát veled. Ha látod, hogy alapesetben jó hangulatba van (nem kell h nevessen ) csak erzed, hogy kelleoen beszel magarol nem szomoru, hanem nyitott, akkor jöhet a következő lépcső. Ott az utcan ahol ultok vagy éppen alltok. Megfogod a kezét, ranézel (próbalj aszemébe nezni) és mondd el neki, mait ide leirtál, Eleinte tesztettél, és nagyon szereted és élvezed avele töltött perceket, szeertned meg hazakiserni sokszor és folyton rád gondolok, hiányzol, szeretlek. Beléd estem, az ilyet a lányok mindig értekelik és ha bele megy a taliba mar nyert ugyed van. Sok sikert és remélem összejöttök, mert 10 percembe telt leirni ezt, szoval mar csak ezert is :D Sok sikert batorsag ne parazz ra ;) Hajra
2021. márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2021. márc. 23. 08:14
 7/13 anonim ***** válasza:

Na mizu találkoztatok?


2-es.és 5-os vagyok

2021. márc. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem inkább hétvégén kéne! (De lehet, hogy ez egy téves gondolat.)
2021. márc. 23. 16:01
 9/13 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj kérdező, de csak nekem tűnik úgy hogy csak halogatod ezt az egészet? Én ha valamit akarok, akkor teszek érte. Nem hétvégén, nem jövő héten, hanem ma!

Akarod te egyáltalán ezt az egészet?

2021. márc. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
#9 Igen, akarom úgyhogy még MA írok neki, köszönöm mindenkinek a bíztatását.
2021. márc. 23. 18:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!