Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek miért viselkedhete...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért viselkedhetett így?

Figyelt kérdés

Táncolni járok, és ott dolgozik egy srác, akivel megismerkedtem és tök jól összehaverkodtunk, napi szinten beszélni kezdtünk kiderült hogy van pár közös ismerősünk.Sajnos

idő közben megromlott a viszonyunk. Lábujjtörés miatt egy ideig nem jártam táncra, de hallottam hogy a barátim kérdezi hogy mi van velem hogy vagyok stb. A héten újra visszamentem, versenyre próbáltam, szép ruhám volt, ki voltam sminkelve, páran nézték ahogy táncolok és megláttam őt is az ajtóban ahogy engem néz. A többi lány táncát nem nezte végig. Most akkor haragszik rám, érdeklem vagy mi van?



2021. márc. 27. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Érdekled,ennyiért nem haragudunk meg főleg nem egy lányra..
2021. márc. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem keres vagy ilyesmi hogy beszélhetnenk vagy valami?
2021. márc. 27. 10:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Fiú fejjel azt mondanám nem mer kezdeményezni,vagy nem tudja hogy szingli vagy,azt várja hogy te menj oda hozzá,szerintem ezek az opciók közül valamelyik. Haragudni biztos hogy NEM haragszik mert nincs miért.
2021. márc. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy megromlott a viszony? Veszekedtetek, mondott valami bántót?

Mert ha csak annyi, hogy sérülés miatt nem mentél, azért épeszű ember nem haragszik. És ha tényleg jóban vagytok, nyilván érdekli, hogy táncolsz, pláne ennyi kihagyás után. Ezen felül lehet, érdekled is, de akkor más jeleket is kéne keresni. Figyeld, kezdeményez-e majd beszélgetést pl, hogyan viselkedik, mikor beszéltek, ilyesmik.

2021. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem haragszik és érdekled, nem hiába kérdezgetett rólad. Mivel te nem nyitottál felé sem a sérülésed alatt, sem utána, gondolta nem nyomul, szerintem ez van emögött.


Legalább menj oda hozzá, köszönj neki vagy valami, nem tudom elképzelni hogy ne kezdene el beszélgetni veled, ha közelednél felé.

2021. márc. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helyesen teszed, ha Te lépsz felé. Ő már néz Téged és válaszolnod kell. Fentebb adtak ötletet is.
2021. márc. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdekled.
2021. márc. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!