Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szülők! Ti megengednétek a 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

A lányom 15 éves a barátja 21. Valamelyik nap megkérdezte, hogy aludhatna-e a barátjánál. Mondtam neki, hogy ezt még át kell gondolnom.

6 hónapja vannak együtt. Amikor elmondta, hogy ennyi idős fiúval jött össze, nem örültem neki, de amikor bemutatta, rájöttem, hogy rendes gyerek. Attól függetlenül, hogy megbízhatónak tartom, nem tudom mi lenne a helyes döntés. Megtiltani sosem szoktam neki semmit, szerintem felesleges. Vezessem rá, hogy még korai lenne? Vagy engedjem meg? Nem tudok róla, hogy lefeküdtek volna már, de azért fél év, az fél év.

Nektek mi a véleményetek erről?



2021. ápr. 1. 15:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ebből úgy is dugás lesz. :D Szerintem engedd el, akkor legalább a lányod sem fog megutálni érte, és mer majd beszélni a dolgairól.
2021. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem már rég megvolt a srácnak, szóval tök mindegy.
2021. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el, mert ha azt mondod nem, akkor abból csak vita lenne és legközelebb hazudna. Előbb utóbb úgyis megtörténne a dolog. Max tedd hozzá hogy azért ha bármi van tudjon róla hogy veled megbeszélheti
2021. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megengedték. Igaz nálunk voltunk és résnyire nyitott ajtónál aludtunk, de semmit nem csináltunk.
2021. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%

Elbeszélgetnék vele. Mindenről.

Ha a felvilágosítás már nem téma, megemlíteném, hogy az ilyen korú fiúk általában csak arra hajtanak, úgyhogy ne legyen meglepve, ha 1-2 hónapon belül dobva lesz. Megemlíteném, hogy terhesség esetén mi az álláspontom. Ha korainak gondolom-nem örülök az ötletnek, azt is megmondanám. Aztán tegye, amit jónak lát.

2021. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kedves Hatos! Nem mondasz hülyeséget, ezért is nem örültem először a kapcsolatuknak. Bár én azt gondolom, ha már hat hónapja együtt vannak, lehet nem ez a szándéka. Mindenkinek köszönöm a válaszokat!
2021. ápr. 1. 15:44
 7/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha le akarnak feküdni úgyis megoldják, ha meg nem ez a cél, akkor úgysem lesz semmi. Amúgy miért nem alszik nálatok a srác? Míg a lányod fürdik el tudsz vele beszélgetni
2021. ápr. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez is megoldás. Megkérdezem, mit szólna hozzá.
2021. ápr. 1. 16:05
 9/21 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem tök ciki lenne neki, ha a barátnő szülei akarnának erről beszélni. Mindenkinek van saját apja, anyja.


Mégis, mit mondanál? Meg ne dugd a lányomat! ?

2021. ápr. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
88%

Engedd, es remelem tudja, hogy kell vedekezni.

Te is voltal szerelmes tinikorban, nem?

2021. ápr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!