Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szülők! Ti megengednétek a 15...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Ti megengednétek a 15 éves lányotoknak?

Figyelt kérdés

A lányom 15 éves a barátja 21. Valamelyik nap megkérdezte, hogy aludhatna-e a barátjánál. Mondtam neki, hogy ezt még át kell gondolnom.

6 hónapja vannak együtt. Amikor elmondta, hogy ennyi idős fiúval jött össze, nem örültem neki, de amikor bemutatta, rájöttem, hogy rendes gyerek. Attól függetlenül, hogy megbízhatónak tartom, nem tudom mi lenne a helyes döntés. Megtiltani sosem szoktam neki semmit, szerintem felesleges. Vezessem rá, hogy még korai lenne? Vagy engedjem meg? Nem tudok róla, hogy lefeküdtek volna már, de azért fél év, az fél év.

Nektek mi a véleményetek erről?



2021. ápr. 1. 15:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
82%
En például nem kimondottan a szexről beszélnék vele. Azt nyilván a lánnyal kell ledumálni. A sráccal én a lányommal való terveiről beszélgetnék, meg hogy vigyázzon rá... Nem fejmosást tartanék, csak annyit beszélnék vele, hogy én is tisztábban lássam.
2021. ápr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
82%

Én saját példámból mondom, hogy 16 évesen simán bekamuztam hogy barátnőmnél alszom, közben meg a barátomnál voltam, nem történt semmi, de ez volt az eredménye annak h édesanyjám nem engedett el.

Mai napig nem tudja, hogy hazudtam. Pedig lassan 10 éve történt.

2021. ápr. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valószínű elengedem, bár azért egy kicsit féltem, de bízom benne.
2021. ápr. 1. 16:19
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ajánlod fel hogy előbb inkább nálatok aludjanak és majd idővel ott is lehet?
2021. ápr. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
A szexről inkább a lányoddal beszélgess (ha eddig még nem tetted)
2021. ápr. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Beszélgettem vele róla, amikor összejöttek. És azt is megpróbálom megbeszélni, hogy először nálunk aludjanak.
2021. ápr. 1. 16:40
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
Feleslegesen izgulsz ennyire... lehet már megvolt neki:D
2021. ápr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Lehet.
2021. ápr. 1. 16:43
 19/21 anonim ***** válasza:
21%
Na látod.
2021. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, sok esély van rá, de én is fél évig jártam a barátommal, mielőtt lefeküdtünk volna. Attól függ, hogy a lány mennyire akarják, és hogy a fiú erőlteti-e
2021. ápr. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!