Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem? Van még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Van még esély rá,hogy összejöjjünk?

Figyelt kérdés
A helyzet eléggé bonyolult 6 hónapja ismertem meg egy lányt akivel eleinte csak barátoknak indultunk,de én első pillanattól kezdve éreztem közöttünk a "tüzet". Én 17 éves vagyok,ő pedig 15. Egyre közelebb kerültünk egymáshoz, szinte mindennapot együtt töltöttünk,egymásnál aludtunk majdnem mindennap, elkezdett köztünk kialakulni valami ami kicsit több mint barátság. Egy pár hónapig nagyon közel kerültünk,hogy összejöjjünk,elvileg ő is többet érzet, barátainak is csak állandóan rólam beszélt, minden gondolata én voltam. Aztán idővel lefeküdtünk egymással. Mind2en szüzek voltunk addig. 3.hónap után elkezdtem érezni,hogy mintha már nem szeretne annyira és sajnos beigazolódott a félelmem,bevallotta,hogy már nem szerelmes,már nem érzi azt amit az "elején". Továbbra is nem bírtuk ki egymás nélkül,folyamatosan egymásnál aludtunk. Nem bírtunk egymás nélkül ki 2 napot egymás után. Aztán viszont elmondta,hogy így hogy ő már nem érez írántam semmit,nem akarja ezt folytatni,legyünk barátok. Azóta barátság extrákkalban vagyunk,még mindig nagyon sok időt töltünk együtt. Egy héten 4x szexelünk kb és nagyon jókat beszélgetünk. Az a baj,hogy én érzem,hogy ez müködhetne köztünk hisz olyan jól eltudunk lenni,szükségünk van egymásra,nagyon jókat tudunk beszélni és a szex is jó. Nem tudom mit kéne tennem,ki kéne lépnem ebből a barátság extrákkal helyzetből vagy továbbra is próbálkoznom kéne,kedveskednem hátha belátja,hogy többet érez? Nagyon szerelmes vagyok belé. Van esély rá,hogy ő is többet érez,csak még tapasztalatlan és azt gondolta,hogy minden olyan marad majd mint az elején?

2021. ápr. 2. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
15 évesen szerintem még éretlen egy igazi kapcsolatra. Ha a jó a szex, akkor folytassátok így, ha neked esetleg nem megy, akkor viszont engedd el 🤷‍♂️
2021. ápr. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Érdekesen van összerakva a lány, általában aki elveszi a szűzeségüket azt jobban szeretik, velem már volt hasonló helyzet,hogy a lány egy érzelmi 0 volt szóval megértelek..én elküldtem a p..ba hiába csak szexelni akart.


Viszont vissza gondolva jobb mint a semmi :D ezért tartsd meg max.

2021. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazából sokszor gondolkoztam már rajta, hogy kilépek ebből mert félek, hogyha esetleg úgy alakul,hogy időközben szerelmes lesz egy másik srácba akkor nagyon nagyot sérülök majd, de annyira szeretem ezt a lányt.. Én még reménykedem,hogy idővel akár hónapok/évek múlva mikor már érettebb lesz,lehet majd még köztünk valami. Nagyon nagyon szeretem és nem akarok mást, emlékszem még az elejére,hogyhogy szerettük egymást.. nem juthatott nekünk csak ennyi.. ez annál különlegesebb volt. Másrészt a szex is hiányozna
2021. ápr. 2. 19:52
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
Az én esetemben már volt pasija amikor felajánlotta magát hogy csak "szexeljünk de amikor neki jó"...ezért küldtem el + a haverom volt a srác akit megakart csalni. Ri..ncok használd ki ne agyalj ennyit, aztán amikor neked tetszik dobd ki a rákba:D 2 es vagyok.
2021. ápr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15 évesen még nem tudja, hogy a szerelem nem marad ugyanolyan minden nap 60 éven át, mint amilyen legelső napon volt. A heti négy szexet már megunta, ilyen fiatalon kiégett. Adj magatoknak időt, hogy átgondoljátok, ha neki ehhez évek kellenek, akkor éveket :D. Világos, hogy nagyon szeretitek egymást, az ilyennek nem szokott csak úgy vége lenni. Minden jót!
2021. ápr. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is így érzem, bármennyit tudnék rá várni. Tudom, hogy valószínűleg túl sokat várok egy 15 éves lánytól.
2021. ápr. 2. 20:19
 7/7 anonim ***** válasza:
19%
15 évesen hova a f*szba akartok kapcsolatot. Ott van a tojáshéj a seggeteken.
2021. ápr. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!