Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsokoljam?Van egy osztalyta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsokoljam?Van egy osztalytarsam aki mar 1 eve tetszik. Par napja szakitott a baratjaval kb 2 hetet voltk egyutt. Beprobalkoztam nala.

Figyelt kérdés
vettem csokit meg rozsat a szuletes napjara, es meg is beszeltuk,hogy a hazuktol nem messze levo parkban talalkozunk, de vegul elfelejtette , elment es elment a baratnojevel egy kavezoba. En meg vartam , hogy jojjon , irtam egy csomo uzenetet , kint ultem egy orat a parkban elaztam , de nem jott ki es nem irt vissza. Vegu letettem az ajandekokat a parkban levo fedeles szinpadra s irtam a csajnak, hogy ott az ajandek , en pedig hazamentem. Haza ertem es kaptam az uzenetet , hogy sajnalja , elfelejtette es nagyon aranyos vagyok. par honapja elhivtam szulinapomra, ott ngyon jol ereztem magamat, csikiztuk egymas , nevettunk es szepen lassan egyre jobban osszevoltunk bujva, egeszen addig amig az agyamban a ket laba kozott, fekudtem , fejem meg a hasan volt. Aztan ezutan tudtam meg,hogy ossze akar jonni az exevel , itt nagyon elszomorodtam, de mint mondtam kb 2 hetig tartott. Szeretnem megcsokolni, de van egy olyan erzesem, hogy max egy orr tores lenne a vege. Es nem biztos ,hogy az elso csokomat igy akarom vegezni. A lany mar tapasztaltabb csok teren

2021. ápr. 2. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
98%
Ez az egész sztori már ott rossz, hogy elfelejtette a találkozótokat. Ha nekem fontos valaki, akkor nem felejtem el. Ne csókold meg, várj egy normális lányra inkább.
2021. ápr. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
koszi , hogy valaszoltal. En is igy gondolom, de hat volt bennem meg egy kis remeny
2021. ápr. 2. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeeintem ne csókolj meg valakit csak így a semmiből. Nem is volt még normális randitok, ami lett volna azt meg elfelejtette. Nem gondolom hogy érdekled.
2021. ápr. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hat akkor marad a b terv, van egy masik lany is, o egy evvel fiatalabb. Nem vagyok bele szeremes de hatarozottan jo csaj, gondoltam ,hogy ha a mostanival nem jon ossze akkor lessz o. Es ha ertelmes is melle, akkor nem lessz nehez szerelmesnek lenni. Mert en csak akkor tudok szerelmes lenni ha tudom milyen belul, tehat ha nem hulye es szep is akkor nyert ugye van.
2021. ápr. 2. 21:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen szenilis hülye p..val nem érdemes foglalkozni, nem csókolgatni kéne,hanem lapáttal fejbe kúrni hogy megjöjjön az a csepp esze..találsz jobbat.
2021. ápr. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szeretnék egy kis segítséget kérni, lány vagyok, de nem igazán értelek kedves kérdező.

Van egy lány, aki bejön neked. Vele nem jön össze a dolog, majd mész a következő lányra, akihez amúgy semmi nem vonz, csak csupán jó csaj.

Nem lenne értelmesebb várni egy olyan lányra, aki valóban meg is mozgat benned valamit, és nem csupán egy "B opcióból lesz A"?

Nem sértés, csak nem értem a logikádat :D

2021. ápr. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
Keress más lányt! Ő csak az, akinek teljesen mindegy, hogy milyen fiúval van, csak legyen valaki. Gondolom ő az amolyan menő lány is a suliban, ugye?
2021. ápr. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hagyd a fenèbe szerintem nem vagy nála fontos, bár mielőtt hagynád a fenèbe szerintem előbb kèrdezd meg van-e nála esèlyed hátha, bár kètlem hogy lenne ezután hogy mèg mindig az exèt szereti de mondom egy próbát megér.
2021. ápr. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!