Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez plátói szerelem? 20/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez plátói szerelem? 20/F

Figyelt kérdés

Nem volt még kapcsolatom.

2 lány volt eddig akibe szerelmes voltam de lehet csak plátói volt szóval kérem a segítségetek.


Igazából már első látásra általában eldöntöm ha valakinek megfog a szeme vagy arca vagy bármi, még ha nem is beszélgettünk elkezdek odàig lenni érte kb kis híján az esküvőt el nem képzelem. Hát persze mindkét ilyen lány egy kopannas volt mert néhány hónap abràndozàs után miután raszantam magam hogy irjak utána szépen kiderült hogy nem vagyok szimpatikus nekik.

Valahol érzem hogy lehet nem normális hogy első látásra ,, szerelmes ,, leszek viszont én tényleg első látásra eldöntöm tetszik e az adott illető. Még ha valaki nem is tetszik és beszélgetésnél kiderül hogy szimpatikus akkor se érdekelne különösebben mert én első látásra általában eldöntöm és nem tudom normális e ez így vagy mit csináljak ha látok egy számomra szimpatikus lányt és ne képzeljek bele többet?


2021. ápr. 4. 14:14
 1/4 A kérdező kommentje:
És hónapig àbràndozok valakiről még végül ha egyáltalán képes vagyok ráírni.
2021. ápr. 4. 14:18
 2/4 anonim válasza:

Ez nagyon is természetes!

Igazából mindenki így van vele, csak nem merik bevallani, mert cikizni kezdenék érte.

Persze, nem jó túl sokat beleképzelni a dologba, de attól még próbálkozhatsz! :)

Mert csak az nyer, aki tesz is érte. Egyszer meg majd lehet hogy összejön valami az első látásra szerelem dolgodból

2021. ápr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát én nem így működök, persze nekem is megtetszik valaki, de nem leszek azonnal szerelmes, csak elképzelek vele dolgokat, de egyből feleségnek nem venném el :D
2021. ápr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ted Mosby-effektus:D

Nem kell valtoztatnod magadon, ha eu téged nem zavar. Amíg el tudod fogadni, hogy 50-50% a lány viszonozni fogja-e, ill ha igen, képes leszel adni neki egy kis teret, akkor egyáltalán nem gáz 😌

Tednek is összejött a végén😅🥺

2021. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!