Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ezzel a fiúval? ké...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a fiúval? kérlek kort és nemet írjatok válaszba.

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom elég érdekes,hogy ismeretlenektől kérek segítséget ezzel kapcsolatban,de szeretném tudni a véleményeteket. Egy 17 éves fiút megismertem. Egyretöbbet beszéltünk,mindennap hajnali fel6-ig fent voltunk és beszélgettünk. 3 hónapot nagyon egymás mellett töltöttünk. Bevallottam neki nagyon nehezen hogy mit érzek iránta. Leírta hogy ő is így érez igazából. Mondtam neki hogy találkozzunk,erre kaptam egy “oké”-t. Majd rá egy nappal írta nekem hogy alakul neki valakivel, és engem ugyanúgy szeret meg minden. De ha nemjön össze a lánnyal bepróbálkozik nálam is. (kb. tartaléknak állított be) Na most ott tartunk hogy 1.5 hónapja nem beszéltünk. Velem teljesen elhitetett mindent tényleg És ezek után is szeretem. Mit tehetnék?🙁

Előre is nagyon hálás vagyok! Köszönöm



2021. ápr. 6. 00:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Azt, hogy elfelejted a fenébe, és továbblépsz, és ha idővel fölbukkanna, úgy lekoptatod, mint a sicc. A továbblépés nyilván időbe fog telni, de hidd el, aligha létezik az a húúúúú de nagy szerelem, amin idővel többé-kevésbé ne lehetne túllépni.
2021. ápr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%

Háháháhá. Jól elhúzta a mézes madzagot. Aztán több halat akar egy horoggal fogni.

Szerintem ugyan azt a szöveget tolja több mindnekinek.



Ha egy poligám kapcsolat érdekel, írj vissza neki, hogy próbáljátok meg. Az édes hármas amúgy is egy nagyon izgató dolog tud lenni. Ha más nem trollkodni is jó, mert te is pofára tudod ejteni.


Egy igazi nőcsábász ilyet sosem ir/mond másnak, ha ilyet is csinál. Kezdő meg a szentem. De majd belejön.


Egyértelműen közlöd vele, hogy mi a tényállás: mit és miért döntesz, akkor legalább abból meg tanulhat is és legközelebb emlékezni fog erre, hogy mit tett.


Ez nem friend zone terület. Ez ennél több. Szóval ebből nehéz kész havernak, vagy barátnak megmaradni.


Utolsó lehetőségként ott van az is, hogy küzdesz érte és lecsapod a másik ribizli kezéről.



Video chat volt már?

Még az is lehet, hogy fehér furgonos cukros bácsi prédája vagy.

2021. ápr. 6. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Jaj, de gáz, hogy még kérdések merülnek fel benned ezek után. Legyen már benned annyi tartás, hogy lekoccantod. Mi vagy te? Penészes lekvár, amit leemelek a polcról, ha a másik már kiürült? Én nem küzdenék egy ilyenért, akinek nem vagy annyira érdekes, hogy melletted döntsön. Az érzelmeid majd elcsitulnak és lesz majd másik srác, akit csak te fogsz érdekelni.
2021. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%

Minek kell írogatni hajnali fél 6-ig rendszeresen? Éjjel beszélgetni,napközben meg aludni. Közben tanulni is kéne, és figyelni az online órákon, stb. Mindegy, ezt én soha nem fogom megérteni.

Sajnos sok ilyen van. Ezt hívják messenger kapcsolatnak. Legalábbis én így hívom. Találkozni meg nem akar. Felejtős.

Nem szereted, hidd el, azt sem tudod hogy néz ki élőben, csak jó volt időtöltésnek. És ez hiányzik most neked.

Foglald el magad valamivel, és ne legyél rongy senkinek.

2021. ápr. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

A srac nagyon paraszt, hogy igy leirta konkretan hogy 2.nak jo leszel ha nem jon ossze a masikkal. En a helyedben ezen nem agyalnék, nincs ezen mit agyalni. Nem latod hogy egy idiota a gyerek?Xd

En biztos megmondtam volna neki a magamet es elkuldtem volna az anyjaba. Ne erezd magad szarul emiatt, persze megértem hogy ez nem esett most jol, de ilyet fogtal ki. Kovetkezo normalisabb lesz.

en ezt most lezarnam ugy hogy megirnam neki hogy mit gondolok rola (persze nem kedvesen), aztan valaszra se varva letiltanam. Es vege.

Ha csak messengeren beszeltetek akkor nem kotodnek emlekek hozza, ez valamennyire megkonnyiti hogy elfelejtsd, plusz 3 honap az nem olyan sok. Bar tenyleg eleg csunyan megvezetett

18/l

2021. ápr. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
A fiúval semmit ne tegyél, de lehetett volna rosszabb is... "Örülj" hogy elmondta ezt.
2021. ápr. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
72%

Hát tényleg csak tartalék voltál... Idővel majd túlleszel rajta, mást nem tehetsz. Semmiképpen se hallgass rá, akkor se ha visszajön és azt mondja, hogy szeret. (nagyeséllyel csak kikosarazta a másik csaj)

16f

2021. ápr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#3 nem gáz.

Az a gáz, ha nem gondolkodik ezek után. Az, hogy kérdez, mert nem találkozott ilyennel, nem ebben nőtt fel: a szülei nem ilyenek, az egyáltalán nem gáz.

2021. ápr. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Van egy olyan tippem hogy nem küldtél neki képet. Egyszerű az egyenlet, megpróbált kicsalni belőled valamit az egyzserű módon, nem jött össze, megpróbált a féltékenységedre játszani hátha, az se jött össze így továbbállt. Igazából a szerencsésebbek között vagy hagy úgy van ahogy írtam,

valszeg sokan bedőlnek ennek mert ha nem akkor nem csinálná, lépj tovább, belefutottál egy féregbe csak épp csak nem tudtad hogy káros, és el kéne taposni. Szarügy de sajnos ez van, sok szerencsét a továbblépéshez és további szép estét.

2021. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Megpróbálok mindenkinek válaszolni!

#2. Persze,beszéltünk már videóhívásba...Sőt úgy ismertem meg hogy találkoztunk...

#3. Nem hinném hogy ez „gáz” mert megkérdeztem hogy a helyembe mit tennétek. Teljesen tisztába vagyok azzal hogy ez nem normális dolog hogy tartalék vagyok. EZEK UTÁN FELEJTŐS HOGY BÁRMI LEGYEN KÖZTÜNK!

#4 Hívásoztunk,beszélgettünk. Általában hétvégén. Kitűnő tanuló vagyok, nem hinnem hogy ez számomra problémát jelentene😁

2021. ápr. 6. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!