Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek esélyes hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek esélyes hogy valaha kialakuljon vele szerelmi kapcsolat?

Figyelt kérdés

Sokáig nagyon szoros barátságban voltam egy sráccal. Nagyon jól megértettük egymást, egész nap együtt voltunk és középsuliban is naponta átjött hozzám. Mindig keresett, érdeklődött irántam, sokat bókolt is, a szülei is kedveltek. Egy hülyeségen összekaptunk és utána már nem beszélgettünk, megszűntek az összejárások. Ő sem én sem kerestük egymást.Így nőttünk fel. Viszont másokon keresztül kérdezgettünk egymásról,és bármennyiszer rápillantottam, éppen mindig nézett. Egyszer éreztem hogy nagyon gondolkodik hogy köszönjön egyet de csak néztük egymást, nem történt semmi. Eltelt 5 év. Még mindig nagyon jól infornált rólam elmondások alapjan. Ha esetleg felkeresném szerintetek lehetne belőle valami? Nekem időközben megtetszett



17/L



2021. ápr. 6. 21:12
A kérdező szavazást indított:
Lehetne
Már késő
25 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem késő,nyugodtan beszélgessetek,írj rá,hívd fel stb:)
2021. ápr. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerintetek hogy fogadná a leírtak alapján? Nem lenne fura, hogy csak úgy évek után felbukkannék?
2021. ápr. 6. 21:15
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeeepp
2021. ápr. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

elso vagyok.


Nem fura,tegyük fel csak kíváncsi vagy mivan vele mostanság,ugyanis elágsok idő eltelt azóta és komolyabbak,érettebbek letettek.

Szóval szerintem egyáltalán nem fura:)

2021. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
elég sok*
2021. ápr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%
Ahogy kezdted a történetet, akkor biztos voltam benne, hogy csak barátként gondol rád, de ahogyan a vége felé érkeztem, már annál inkább hiszem azt hogy csak barátként tekint rád, szerintem tetszel neki, csak nem mer lépni. Szóval ne hátrál meg, ha mégsem tetszel neki, akkor mondhatod azt, hogy te mehpróbáltad, te minden tőled telhetőt megtettél. Ha viszont tetszel neki akkor egy kapcsolat vár rátok! 🙂
2021. ápr. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel még ma, és írd meg mi lett^^
2021. ápr. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy régi jó barát, mégis egy új ember. De szép kapcsolat lehet ebből!

De úgy tűnik, Te is érdekled őt. Hajrá!!

2021. ápr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
igeen,kerunk beszamolot mi lett veletek:)
2021. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Koszorúslány szeretnék lenni fiúként, lehetek?
2021. ápr. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!