Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek megéri rá várni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri rá várni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki már egy jó ideje tetszik, de ő a létezésemről sem tud. Ő egy viszonylag híres gyerek, nem Magyarországon él, de ez nem is lenne gond, mert én sem itt képzelem el a jövőmet. Szóval a neve Paddy Holland, lehet páran ismeritek, Tom Holland öccse. Ő Londonban él,és 2 évvel idősebb nálam. (Tudom kicsit nagy kor különbség). Szerintetek próbálkozzak mással, vagy várjam meg, hogy találkozzunk? Ha a vírushelyzet engedi akkor jövő nyáron 2022-ben megyek Londonba.

2021. ápr. 6. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
... Ez csak plátói szerelem féleség, közel sem biztos, hogy találkozol vele az utcán, ahogy az sem biztos, hogy neki tetszenél-e. Lehet, hogy olyan a személyisége, ami neked nem jön be.
2021. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

" de ő a létezésemről sem tud."


Na ez a baj. Ezért nem érdemes vele túl sokat foglalkozni.

Inkább figyelj a körülötted lévőkre akik között találsz olyat aki akar is téged. Masnem vele mész ki Londonba

2021. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez plátói szerelem.

Hallgass az előttem szólókra: Inkább a környezetedben nézz körül.

Minimális az esélye, hogy találkozol vele (mégha ki is jutsz Londonba). De tegyük fel szembejön az utcán. Akkoris annyi tényező van, aminek klappolni kell.

-Te bejössz-e neki?

-Van-e valakije?

-Egyáltalán ő bejön-e neked ?(való életben azért másak a sztárok, mint a képeken)

-Milyen a természete? (Lehet full kiállhatatlan számodra)

.... lehetne még sorolni

Ilyen bizonytalanságban várnál rá még mondjuk éveket?

Semmi értelme.

Rengeteg jó srác van rajta kívül is, akik el is érhetőek számodra :)

2021. ápr. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2021. ápr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
72%
Hány éves vagy 11?
2021. ápr. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
82%
Álmodik a nyomor.
2021. ápr. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, tudom hogy a remény hal meg utoljára meg minden de ennek nagyon kicsi az esélye (persze soha nem 0). Szóval kimész Londonba. Ok. Az egy hatalmas vàros. Odamész és? Szinte remènytelen hogy talàlkozol vele (főleg mert ő London egyik külvàrosi rèszèben lakik). De ha mègis max. odamèsz ès kèrsz egy fotót vagy alàìràst ès ennyi (bàr nemtudom lehet fura lenne neki mert azèrt ő csak nem úgy hìres). Meg ha vèletlen lenne is valami? Hogy tartjàtok a kapcsolatot? Meg 14 èvesen nem hiszem hogy úgy tudsz angolul hogy gond nèlkül elbeszèlgetsz egy anyanyelvi beszèlővel.

De ha sikerül szólj, szurkolok neked!

2021. ápr. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Megnéztem a srácot. Bocsánat, de teljesen átlagos. Hasonlót találsz a környezetedben is.

Nem éri meg várni rá. Ahogy az előttem lévők mondják, lehet nem is lesz szimpatikus a személyisége.

2021. ápr. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Bocsi az ilyen kérdésekért, de vége a felvételi időszaknak, úgyhogy van sok időm van ilyen hülyeségeken gondolkodni.
2021. ápr. 15. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!