Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kiszerettem volna a barátomból?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiszerettem volna a barátomból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tanácsotokat kérném.

2 éve vagyok párkapcsolatban a párommal. Nagyon szépen alakult a kapcsolatunk, minden rendben volt egészen mostanáig. Az utóbbi hónapokban kezdtem azt érezni, hogy nem érzem azt a szerelmet iránta, mint amit a kapcsolat első felében éreztem. Úgy érzem felőlem a szerelem elmúlt... Ő mai napig azt vallja, hogy szerelmes belém, érezteti is. De olykor megbánt, megígér valamit, hogy nem teszi / nem mondja többet, rá pár hónapra megszegi. Én nagyon szeretem őt, fontos nekem. Neki mondok el mindent, ő a legfőbb bizalmasom...

Közel 1 éve jött az életünkbe az intimitás. Nincs vele különösebb bajom, de ő már szeretne magasabb fokra lépni, míg én nem. Mindig azt mondja, hogy vár rám, de mégis "lapuló utalásokat tesz rá", mintha erőltetni szeretné. Emiatt nagyon stresszeltem az elmúlt hónapokban. Beszéltem már ezekről vele, azt mondta nem akarja erőltetni, én mégis azt érzem.

Felemészt a bizonytalanság, rosszul érzem magam. Ha belegondolok, hogy vége, azt érzem nem bírnám nélküle. Szeretem, hiányozna nagyon és mindenkiben őt keresném. Amikor szépen bánik velem, akkor " újra belé esek kicsit".


Nem tudom mi van velem, de ez a bizonytalanság mérgez.

Minden tanácsot, javaslatot, meglátást előre is köszönök!


17 éves lány vagyok

16 éves fiú a párom



2021. ápr. 8. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kell ennyire tragikusan venni, nem lehetsz valakibe folyton olyan szerelmes mint ahogy azt a filmekben látni.

Nehézségek minden kapcsolatban vannak, ahogy írtad nálatok az intimitás (nekem is sokszor volt ebből gondom, sokkal nagyobb mint neked)...ez miatt sem kell pánikba esni ha még nem akarod "nagyobb szintre emelni" ezt a dolgot mond meg neki, ha megérti meg ha nem akkor lehet tényleg ideje lenne kezdeni valamit vele, ha meg az sem megy szakítsatok.

2021. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
Valóban érdemes lenne nem húzni ezt a szüzesség dolgot mert az lesz a vége h vmi jöttment elérhetetlen alfának odaadod magad, aztán se szüzesség, se kapcsolat a mostanival, a másik srácot végképp nem fogod érdekelni szoval érdemes lenne összeraknod mit akarsz.
2021. ápr. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
2 éve vagytok együtt, 1 éve ismerkedtek egymás testév, ideje lenne a szexnek. ;)
2021. ápr. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%

#3, nem

Akkor van ideje mikor mindketten keszen allnak ra, nincs meghatarozva mennyi ido utan "ideje mar":)

2021. ápr. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Pont hogy nem kell magasabb fokra emelni a kapcsolatot.

Mert már most sem szereted a leírtak alapján,amíg nem vagy 100%ig biztos nehogy lefeküdj vele mert életed legrosszabb döntése lesz.

2021. ápr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
74%
Nem teljesen értek egyet az előttem szólókkal. Én szerintem ha ezt megvitattad magaddal, és úgy érzed belül, hogy nem állsz készen a magasabb szintre, ne erőltesd. Az első élmény nagyon meghatározó, egy életre nyomot hagy benned. Ne erőszakold magad bele olyasmibe, amit igazán nem szeretnél..Főleg, hogy bizonytalan vagy az érzéseidben. A barátod pont a legnagyobb zsongásban van kora szempontjából, nem csoda, hogy szeretné az intimitást. De ha téged is igazán szeret, meg kell értse, hogy ez neked még sok. Nem is olyan rég én is voltam középiskolás, és nálunk is voltak olyan kapcsolatok, amik szét mentek, mert az egyik fél akarta, a másik nem. Légy magaddal is megértő, türelmes.
2021. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%
Csak az a kérdés, ha ezzel a sráccal 2 éve nem áll készen, a másikkal ne egy óra alatt tudja le a készenlétet :D
2021. ápr. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
76%
A szexi macsó jött az életembe, mit csináljak, egy másik kérdés :D
2021. ápr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom. Én még mindig szerelmesnek érzem magam 3 év után is. Nyilván vannak dolgok, amik zavarnak néha, de hát ez van.

Kérdés: milyen az amikor nem bánik szépen veled?

2021. ápr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Amikor nem bánik szépen velem, akkor bunkózik, ellök engem, gyerekesen viselkedik, és megszegi az ígéreteit olykor.
2021. ápr. 8. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!