Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El lehet felejteni valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El lehet felejteni valakit úgy, hogy közben az osztálytársam?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam belé,de szeretném elfelejteni.Nagyon nehéz így?És nem az online sulira gondolok hanem majd ha újra be kell menni.
2021. ápr. 9. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes voltál belé? Tehát semmi nem történt csak egy plátói szerelem? Próbálkozz be, vagy tereld el mással a figyelmed róla.
2021. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
93%
Szia .Ezt nagymértékben befolyásolja a jelenlegi viszonyotok . Ha szerelmes voltál belé , viszont az érzéseid elmúltak akkor nemsokára túlteszed magad rajta , véleményem szerint.
2021. ápr. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Nehéz lesz, de el lehet. Foglalkozz magaddal, kösd le magad és próbáld meg kerülni őt.
2021. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem tudom, ez csak rajtad mulik. Ne meresd a tarsasagat es ne figyelj ra. Ignorald annyira, amennyire tudod. Hobbi, baratok vagy valami ami lekot a szunetekben
2021. ápr. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
90%
Koncentrálj magadra, a saját céljaidra, teendőidre és a barátaidra. Ne hagyj magadnak időt arra, hogy rá gondolj, Az nehéz lesz, ha vissza kell menni a suliba, de csak egy rövid ideig.
2021. ápr. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy aktuális-e még a kérdés, de azért válaszolok. Szerintem olyat írj, amire felkapja a fejét. Csak pár szó is elég, annyi a lényeg, hogy reflexből válaszoljon rá.

Pl.: "Az egyik képeden van egy szerintem elég fura, de egyben érdekes dolog..." (Írtam már ezt párszor fiúknak)

Az ember kíváncsi, így 95% az esélye, hogy rákérdez. Picit húzhatod is az agyát, hogy nem mondod el egyből. Ezek után adhatsz egy félig kielégítő választ, amivel megint kíváncsivá teszed. Ezzel a trükkel érdekesnek tűnhetsz, de biztos amúgy is az vagy.:)

2021. ápr. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Oh, sorry. Az utolsó válaszom rossz helyre ment...
2021. ápr. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

6os:

Köszi igen aktuális a kérdés sajnos vagy nem sajnos nagyon is...Nemrég rám írt hogy hogy vagyok..Én meg vissza írtam.Elkezdünk beszélgetni és nagyon kedves volt de nemtom h jóötlet volt-e.Bár akkor nagyon élveztem de az tuti h így nem fogom elfelejteni..De remélem h nem is kell..Igen jó lenne neki valami érdekeset írni olyat amin elgondolkozik.Hm megnézem a képeit csak találok valami "fura de érdekes dolgot":D Most megtudja milyen ha idegesítik...Érdeked vagyok?hát köszi nem tom..xd

2021. ápr. 21. 10:10
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire vagytok baráti viszonyban? Jelenlétiben sokat beszélgettetek?
2021. ápr. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!