Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Veletek is csinált ilyet fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is csinált ilyet fiú barát?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni hogy ezeket baráti alapon csinálja vagy esetleg többet szeretne.

Egy fogalmazásról utólag tudtam meg hogy belehibáztam és el voltam keseredve. Ő megvigasztalt hogy ez nem vészes meg attól még lehet ugyanolyan jó. Megkért hogy jöjjek vele egy szakkörre meg menjünk egy egyetemre. Órán annó ha valami vicces történt akkor mindig hátranézett ram meg összenéztünk. Amikor lesérültem akkor hazakísért. Suli után többször mondta nekem hogy maradjak kint vele beszélgetni meg írt egy verset is karácsonyra nekem amiben külsőre-belsőre megdicsért. Kémián ha laborpartnert kelett választani, mindig engem választott.

A napokban történt hogy mesélte hogy egyik ismerőse azt terjeszti és járunk és nézett ram hogy nem tudja hogy miért. Persze próbalta előadni hogy meg van lepve de közben meg mosolygott. Szerintetk?



17/L



2021. ápr. 9. 21:40
A kérdező szavazást indított:
Tetszem neki
Barátságból teszi
36 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A versen kívül szerintem mindegyik utalhat barátságra. Attól hogy kedves veled meg megvígasztal még nem hiztos hogy tetszel neki, de persze benne van a pakliban.
2021. ápr. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salilala ***** válasza:
78%
Ha egy fiú ilyen szinten odafigyel rád, az jelenthet valamit.
2021. ápr. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kiskutya86 válasza:
100%

Biztos, hogy bejössz neki. Én is majdnem ugyan ilyen apró dolgokkal próbálkoztam.

Kezdetben csak finoman, apránként, majd ahogy lehetett időt is próbáltam vele tölteni meg minden ilyen fass,zág.

Sőt ismerős ez a "ismerős mondta, hogy jajj mi együtt vagyunk" szituáció.

Eltudom képzelni, hogy hazudott mert ezt ő találta ki. Én is ezt tettem. Valószínűleg nem volt senkije eddig ezért tette.

Ez is olyan dolog, hogy csak férfiak értik de felvázolom miről van szó.

Tehát beszari, nem meri elmondani hogy akar téged ezért felvezeti valamilyen úton a témát, ezzel is csak magát nyugatja, hogy márpedig ő már kitálalt és a reakciódat is nézi. Ez ilyen baromság és ezzel nem sokra megy, de ezt azért sokan elkövetik.

Egyet tanácsolok azért, hogy ne vedd kicseszett szentírásnak az itt olvasottakat, de ami ezen az oldalon van azt se. Csak félre vezet, vagy bármi. El kezdesz olyan teóriákat gyártani meg hogy "mivan ha..." és társai. Nem jó.

De bárcsak nekem is felhívta volna a figyelmem erre.

Sok sikert kívánok, bár nem szokásom.

2021. ápr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kiskutya86 válasza:
De bárcsak nekem is felhívta volna a figyelmemet valaki erre.
2021. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
biztos hogy szerelmes beléd!!! tuti, ha értelmes emberek vagyok akkor megkérdezed tőle....
2021. ápr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!